Autobus to najlepszy sposób na szybkie i tanie dotarcie do Zakopanego

Odległość z Bytom do Zakopanego wynosi – 167 kilometry.
Średni czas jazdy autobusem – od 04h 26min


Popularni przewoźnicy:
PKS Klodzko
BlaBlaCar
Telesfor

Rozkład jazdy autobusów Bytom Zakopane

Godz. wyjazduMiejsce odjazduGodz. przyjazduMiejsce przyjazduPrzewoźnik
Cena biletu
11:44Bytom16:10ZakopanePKS Klodzko37 PLN
17:10Bytom20:00ZakopaneBlaBlaCar27 PLN
9:00Bytom12:40ZakopaneBlaBlaCar36 PLN
11:44Bytom16:10ZakopanePKS Klodzko37 PLN
8:00Zakopane12:30BytomPKS Klodzko37 PLN
8:00Zakopane12:30BytomPKS Klodzko
od 37,00 PLN
3:26Katowice6:40ZakopaneTelesfor36 PLN

Rozkład jazdy pociągów Bytom Zakopane, Zakopane Bytom:

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnik
Środek transportu
BytomZakopane1:568:406h 43minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBytom20:552:545h 59minPKP Intercity S.A.Pociąg

Przystanki na trasie Bytom – Zakopane, Zakopane – Bytom:

BytomZakopaneNaN NaN6h:43min
PrzystanekPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
1:551:56
Chorzów Batory2:102:1111km
Katowice2:172:3817km
Tychy2:552:5733km
Pszczyna3:113:1352km
Czechowice-Dziedzice3:213:2360km
Bielsko-Biała Główna3:343:5272km
Kęty4:174:1888km
Andrychów4:384:50100km
Wadowice5:115:12113km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona5:365:55130km
Sucha Beskidzka Zamek6:226:23153km
Maków Podhalański6:306:32159km
Chabówka7:097:23186km
Nowy Targ7:578:15208km
Poronin8:288:30223km
Zakopane8:40229km
ZakopaneBytomNaN NaN5h:59min
20:55
Poronin21:0421:065km
Nowy Targ21:1921:2120km
Chabówka22:0122:1543km
Maków Podhalański22:4322:4570km
Sucha Beskidzka Zamek22:5022:5176km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona23:1723:1998km
Wadowice23:4223:43116km
Andrychów0:040:05129km
Kęty0:250:26140km
Bielsko-Biała Główna0:511:09157km
Czechowice-Dziedzice1:211:23168km
Pszczyna1:311:33177km
Tychy1:481:50196km
Katowice2:062:32212km
Chorzów Batory2:382:39217km
Bytom2:542:55229km