0 Comments

Równe liczy sobie niespełna ćwierć miliona mieszkańców i zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Ukrainy. Leży na wysokości 209 m. n.p.m., co dla turystów chcących przemieścić się z tych obszarów do Zakopanego oznacza konieczność pokonania ponad 600 metrów przewyższenia i wielu kilometrów w trasie.

Bus Równe – Zakopane

Równe znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Kijowem a Lwowem. Wiele kursów autokarowych startujących z ukraińskiej stolicy przebiega przez Równe, a to zapewnia dużą liczbę połączeń z miastami nad Wisłą, w tym z Krakowem. Do głównego ośrodka w Małopolsce każdego dnia docierają pojazdy różnych organizatorów w tym EuroClub, Anatolii Kantor, Kaluzhenov V.V., Lvivske ATP, Ecolines, Musil Tour czy LUX-Reisen.

W zdecydowanej większości są to kursy bezpośrednie, trwające od niecałych 9 godzin do niespełna 12 godzin. W zakresie cen również nie występują pokaźne różnice, ponieważ opłaty za przejazd rozpoczynają się od 80 zł, kończąc się przeważnie w granicach 120 zł. Koszt podróży busem z Krakowa pod Giewont opiewa natomiast na kwotę 10-22 zł i ten ostatni dwugodzinny fragment spina klamrą trasę Równe – Zakopane.

Jak dojechać pociągiem z Równego do Zakopanego?

Przez Równe kursują pociągi relacji Mińsk-Lwów a także realizowane są połączenia swoim zasięgiem obejmujące tylko to miasto i Lwów oraz stacje pośrednie. W obu przypadkach czas przejazdu nie przekracza 3 godzin, co sprawia, że w dość krótkim czasie znaleźć można się blisko polskiej granicy, gdyż ze Lwowa to już przysłowiowy rzut beretem.

Międzynarodowy kurs z Ukrainy do Wrocławia z przystankiem w Krakowie Głównym pozwala dostać się ze Lwowa do grodu Kraka w ciągu 8 godzin. Istnieją również inne sposoby dotarcia pod Wawel. Ze Lwowa o różnych porach dnia odbywają się kursy do Przemyśla, z którego do Krakowa Głównego podróż trwa 3 godziny z minutami. Końcowy fragment trasy Równe – Zakopane opierałby się na skorzystaniu z oferty licznych połączeń autobusowych.

Jak dojechać samochodem z Równego do Zakopanego?

Równe zlokalizowane są na wysokości województwa lubelskiego i jedna z możliwości pokonania samochodem trasy Równe – Zakopane zakłada wjazd do Polski przez Lubelszczyznę. Podróż odbywa się rozpoczynającą się w Równem Drogą Krajową N22, prowadzącą przez Łuck do Włodzimierza Wołyńskiego.

Potem szlak ostro skręca na południe, by po blisko 50 kilometrach znaleźć się przy przejściu Dołhobyczów-Uhrynów. Mija godzina jazdy i droga wkracza na teren Podkarpacia, gdzie autostrada A4 kieruje do Krakowa i stamtąd na popularną „Zakopiankę”.

Inną opcją jest przejazd przez Lwów, lecz zarówno pod względem odległości do przejechania jak i czasu trwania podróży oba warianty prezentują się podobnie. Przejrzeć można również ogłoszenia zamieszczone w serwisie BlaBlaCar, propagującym ideę przejazdów wspólnych. Portal pozwala sprawdzić, czy w danym terminie i na obranej trasie przemieszczać będzie się kierowca dysponujący wolnym miejscem w pojeździe.

Rozkład jazdy autobusów Równe – Zakopane, Zakopane – Równe

Miasto wyjazduPunkt wyjazduMiasto przyjazduPunkt przyjazduGodzina wyjazduGodzina przyjazduPrzewoźnicy autobusowiCena za bilet autobusowy
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:5013:28Kaluzhenov V.V., Szwagropol136.10 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:5014:00Kaluzhenov V.V., Transport Osobowy Majer BUS136.76 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:2017:45Lvivske ATP – 14630 , Transport Osobowy Majer BUS96.17 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:2017:53Lvivske ATP – 14630 , Szwagropol95.51 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3510:000:45EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Львівське АТП-14631, Szwagropol127.98 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3510:007:00EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Львівське АТП-14631, Leo Express128.64 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3511:0023:24TOPUKRAIN, Szwagropol133.26 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:007:00EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Львівське АТП-14631, Leo Express92.92 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:007:00ТОВ ‘ЛЬВ.АТП-14631’, Leo Express115.18 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:008:18EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Львівське АТП-14631, Szwagropol92.26 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:008:18ТОВ ‘ЛЬВ.АТП-14631’, Szwagropol114.52 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:407:00IDEAL TRAVEL, Leo Express123.10 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:408:18IDEAL TRAVEL, Szwagropol122.44 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 213:4010:35IDEAL TRAVEL, ZebraBus128.46 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:457:00Stetsik Taras Volodymyrovich , Leo Express123.44 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:458:18Stetsik Taras Volodymyrovich , Szwagropol122.78 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 213:4510:35Stetsik Taras Volodymyrovich , ZebraBus128.80 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:5011:48Lux – reisen, Szwagropol189.68 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:5011:48LUX-REISEN, Szwagropol168.57 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:5013:05Lux – reisen, Transport Osobowy Majer BUS190.34 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3513:5013:05LUX-REISEN, Transport Osobowy Majer BUS169.23 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3515:208:18COMFORT EXPRESS UA, Szwagropol152.34 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3515:208:35COMFORT EXPRESS UA, Transport Osobowy Majer BUS153.0 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 215:2010:35COMFORT EXPRESS UA, ZebraBus158.36 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3515:507:00Kantol, Leo Express89.75 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3515:508:18Kantol, Szwagropol89.9 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 215:5010:35Kantol, ZebraBus95.11 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3516:207:00Aristarkhova T.M., Leo Express92.11 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3516:208:18Aristarkhova T.M., Szwagropol91.45 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 216:2010:35Aristarkhova T.M., ZebraBus97.47 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 217:0010:35KAZNA TRANS MTK, ZebraBus142.12 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3517:308:18EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Гал-Всесвіт”, Szwagropol71.15 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3517:308:35EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Гал-Всесвіт”, Transport Osobowy Majer BUS71.81 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 217:3010:35EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Гал-Всесвіт”, ZebraBus77.17 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3518:209:20VASILKIVTRANSAVTO , Transport Osobowy Majer BUS112.40 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3518:209:48VASILKIVTRANSAVTO , Szwagropol111.74 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 218:2010:35VASILKIVTRANSAVTO , ZebraBus117.76 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3519:109:03LIS-AVTO-TRANS , Szwagropol144.22 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3519:109:03LIS-AVTO-TRANS , Szwagropol119.86 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3519:109:20LIS-AVTO-TRANS , Transport Osobowy Majer BUS144.88 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3519:109:20LIS-AVTO-TRANS , Transport Osobowy Majer BUS120.52 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 219:1010:35LIS-AVTO-TRANS , ZebraBus134.0 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 219:1010:35LIS-AVTO-TRANS , ZebraBus150.24 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 219:1010:35LIS-AVTO-TRANS , ZebraBus125.88 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3519:508:35Brintsov S.V. , Transport Osobowy Majer BUS185.47 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 3519:509:03Brintsov S.V. , Szwagropol184.81 PLN
RówneDworzec autobusowy Centralny ul. Kijowska 40ZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 219:5010:35Brintsov S.V. , ZebraBus190.83 PLN

Przystanki autobusowe na trasie Równe – Zakopane, Zakopane – Równe

RówneZakopane116,00 zł11h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
0:400:50
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina4:004:15225km
Krakovets, Краковець, Ukraina5:505:50296km
Korczowa, Polska6:256:25297km
KRAKÓW MDA, Polska9:309:45557km
10:05
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska10:1110:11
Kraków Agh, Polska10:1310:13
KRAKÓW, Jubilat, Polska10:1510:15
Kraków Rondo Matecznego, Polska10:2010:20
Kraków Borek Fałęcki, Polska10:2410:24
Myślenice Estakada, Polska10:4510:45
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:1211:12
Klikuszowa, Polska11:3511:35
Nowy Targ, D.A., Polska11:4411:45
Szaflary Wieś, Polska11:5611:56
Biały Dunajec Bańska Niżna, Polska12:0012:00
Biały Dunajec “Kościół”, Polska12:0212:02
Biały Dunajec U.G., Polska12:0312:03
Biały Dunajec Górny, Polska12:0512:05
Poronin PKP, Polska12:0612:06
Zakopane Ustup, Polska12:1012:10
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:1412:14
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska12:15
ZakopaneRówne148,00 zł14h:50min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:30
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska10:3210:321km
Zakopane Ustup, Polska10:3510:353km
Poronin Misiagi, Polska10:3710:375km
Poronin PKP, Polska10:3910:396km
Biały Dunajec Górny, Polska10:4110:419km
Biały Dunajec U.G., Polska10:4310:4310km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:4510:4511km
BIAŁY DUNAJEC, Bańska Niżna, Polska10:4910:4915km
Szaflary Wieś, Polska10:5110:5116km
Szaflary PKP, Polska10:5310:5317km
NOWY TARG, Al. Tysiąclecia II, Polska10:5810:5822km
Nowy Targ, D.A., Polska11:0211:0223km
Nowy Targ Kilińskiego, Polska11:0311:0324km
Klikuszowa, Polska11:0811:0830km
Rdzawka III, Polska11:1211:1233km
Chabówka “Wiadukt”, Polska11:1911:1942km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:2511:2547km
LUBIEŃ WĘZEŁ, Polska11:3711:3760km
Myślenice Estakada, Polska11:4711:4774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska12:1212:1298km
Kraków Rondo Matecznego, Polska12:1712:17102km
Kraków Konopnickiej, Polska12:2012:20104km
Kraków Agh, Polska12:2312:23105km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska12:2512:25106km
KRAKÓW MDA, Polska12:30108km
12:45
Kraków Plac Centralny, Polska12:5512:557km
KOSZYCE RYNEK, Polska13:4013:4049km
SŁUPIA, Polska14:1514:1593km
POŁANIEC,PL.Uniwer.Połanieckie, Polska14:3014:30113km
ŁONIÓW, Polska14:5014:50136km
Sandomierz, SANDOM.ul.Mick.IV/Br.Op/ul.Zaw, Polska15:1515:15161km
DWIKOZY, ul. Sandomierska, Polska15:2315:23169km
ZAWICHOST UG ul. Rynek Duży, Polska15:3315:33178km
ANNOPOL, ul. Rynek, Polska15:4515:45191km
KRAŚNIK, ul. Lubelska UM, Polska16:1516:15223km
NIEDRZWICA DUŻA ul. Lubelska, Polska16:3916:39250km
LUBLIN,Ruska13,13a/Tysiąclecia, Polska17:05272km
17:3017:30
Lutsk, Hotel “Luchesk” prospekt Vidrodzennja 1, Ukraina0:100:10
Rivne, AS, vul.Kyivska 40, Ukraina1:201:20
ZakopaneRówneNaN NaN13h:15min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:45
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:4712:471km
Poronin PKP, Polska12:5412:546km
Biały Dunajec Górny, Polska12:5612:568km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska13:0013:0010km
Bańska Niżna, Polska13:0313:0312km
Szaflary Wieś, Polska13:0613:0615km
Nowy Targ, D.A., Polska13:2513:2522km
Klikuszowa, Polska13:3113:3128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska13:4913:4945km
Myślenice Estakada, Polska14:1714:1774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska14:4114:41101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska14:4614:46103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska14:5014:50105km
Kraków AGH/UR, Polska14:5214:52106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska14:5414:54107km
Kraków Nowy Kleparz, Polska14:5614:56108km
KRAKÓW MDA, Polska14:59110km
15:1515:30482km
Korczowa, Polska18:3518:35742km
Krakovets, Краковець, Ukraina21:0021:00743km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina22:3022:40814km
Rivne, Рівне АС (вул. Київська 40), Ukraina2:002:101039km
ZakopaneRówneNaN NaN13h:15min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:45
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:4712:471km
Poronin PKP, Polska12:5412:546km
Biały Dunajec Górny, Polska12:5612:568km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska13:0013:0010km
Bańska Niżna, Polska13:0313:0312km
Szaflary Wieś, Polska13:0613:0615km
Nowy Targ, D.A., Polska13:2513:2522km
Klikuszowa, Polska13:3113:3128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska13:4913:4945km
Myślenice Estakada, Polska14:1714:1774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska14:4114:41101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska14:4614:46103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska14:5014:50105km
Kraków AGH/UR, Polska14:5214:52106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska14:5414:54107km
Kraków Nowy Kleparz, Polska14:5614:56108km
KRAKÓW MDA, Polska14:59110km
15:1515:30441km
Korczowa, Polska18:3518:35701km
Krakovets, Краковець, Ukraina21:0021:00702km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina22:3022:40770km
Rivne, Рівне АС (вул. Київська 40), Ukraina2:002:10995km
ZakopaneRówne148,00 zł14h:50min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:30
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska10:3210:321km
Zakopane Ustup, Polska10:3510:353km
Poronin Misiagi, Polska10:3710:375km
Poronin PKP, Polska10:3910:396km
Biały Dunajec Górny, Polska10:4110:419km
Biały Dunajec U.G., Polska10:4310:4310km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:4510:4511km
BIAŁY DUNAJEC, Bańska Niżna, Polska10:4910:4915km
Szaflary Wieś, Polska10:5110:5116km
Szaflary PKP, Polska10:5310:5317km
NOWY TARG, Al. Tysiąclecia II, Polska10:5810:5822km
Nowy Targ, D.A., Polska11:0211:0223km
Nowy Targ Kilińskiego, Polska11:0311:0324km
Klikuszowa, Polska11:0811:0830km
Rdzawka III, Polska11:1211:1233km
Chabówka “Wiadukt”, Polska11:1911:1942km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:2511:2547km
LUBIEŃ WĘZEŁ, Polska11:3711:3760km
Myślenice Estakada, Polska11:4711:4774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska12:1212:1298km
Kraków Rondo Matecznego, Polska12:1712:17102km
Kraków Konopnickiej, Polska12:2012:20104km
Kraków Agh, Polska12:2312:23105km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska12:2512:25106km
KRAKÓW MDA, Polska12:30108km
12:45
Kraków Plac Centralny, Polska12:5512:557km
KOSZYCE RYNEK, Polska13:4013:4049km
SŁUPIA, Polska14:1514:1593km
POŁANIEC,PL.Uniwer.Połanieckie, Polska14:3014:30113km
ŁONIÓW, Polska14:5014:50136km
Sandomierz, SANDOM.ul.Mick.IV/Br.Op/ul.Zaw, Polska15:1515:15161km
DWIKOZY, ul. Sandomierska, Polska15:2315:23169km
ZAWICHOST UG ul. Rynek Duży, Polska15:3315:33178km
ANNOPOL, ul. Rynek, Polska15:4515:45191km
KRAŚNIK, ul. Lubelska UM, Polska16:1516:15223km
NIEDRZWICA DUŻA ul. Lubelska, Polska16:3916:39250km
LUBLIN,Ruska13,13a/Tysiąclecia, Polska17:05272km
17:3017:30
Lutsk, Hotel “Luchesk” prospekt Vidrodzennja 1, Ukraina0:100:10
Rivne, AS, vul.Kyivska 40, Ukraina1:201:20
RówneZakopane132,59 zł11h:25min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
0:500:50
Lviv 1 Dvortsova sq. AS №8, Ukraina4:154:15184km
Krakovets customs (UA-PL), Ukraina6:356:35248km
Korczowa customs PL-UA, Polska6:406:40249km
Kraków, Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18, Polska9:459:45475km
10:05
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska10:1110:11
KRAKÓW AGH D/W, Polska10:1310:13
KRAKÓW, Jubilat, Polska10:1510:15
KRAKÓW RONDO MATECZNEGO D/W, Polska10:2010:20
Kraków Borek Fałęcki, Polska10:2410:24
Myślenice Estakada, Polska10:4510:45
TENCZYN GÓRNY, Polska11:0311:03
KRZECZÓW, Polska11:0411:04
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:1211:12
Chabówka “Wiadukt”, Polska11:2011:20
Klikuszowa, Polska11:3511:35
Nowy Targ, D.A., Polska11:4411:45
Szaflary PKP, Polska11:5511:55
Szaflary Wieś, Polska11:5611:56
BIAŁY DUNAJEC, Bańska Niżna, Polska12:0012:00
Biały Dunajec Sołectwo, Polska12:0112:01
Biały Dunajec “Kościół”, Polska12:0212:02
Biały Dunajec U.G., Polska12:0312:03
Biały Dunajec Górny, Polska12:0512:05
Poronin PKP, Polska12:0612:06
Poronin Misiagi, Polska12:0812:08
Zakopane Ustup, Polska12:1012:10
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:1412:14
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska12:15