0 Comments

Lwów jest największym spośród położonych najbliżej Polski ukraińskich miast. Dawniej mieścił się w granicach Polski, ale zawirowania historyczne sprawiły, że znalazł się pod innymi rządami. Obecnie natomiast jest celem wielu podróżnych znad Wisły, za to turyści ze Lwowa chętnie odwiedzają Polskę, wybierając między innymi Tatry jako miejsce destynacji wakacyjnych.

Bus Lwów – Zakopane

Naszbus, LEO Express, EuroClub, Lux-Reisen, Kaluzhenov V.V., Lvivske ATP czy FlixBus należą do grona przewoźników świadczących usługi transportu bezpośredniego ze Lwowa do Krakowa. Duży fragment trasy ze Lwowa do Zakopanego można zatem pokonać w komfortowy sposób jednym środkiem lokomocji, by potem w stolicy Małopolski przesiąść się do któregoś z często kursujących na Podhale autobusów.

Pierwszy etap trwa od pięciu godzin w przypadku połączeń ekspresowych do ponad ośmiu godzin dla zwykłych kursów i wiąże się z opłatą oscylującą między 75 a 150 zł. Takie rozbieżności czasowe nie występują natomiast na drugim etapie podróży, ponieważ czas dojazdu z Krakowa w polskie Tatry wynosi 2 godziny 15 minut, a cena za bilet nie przekracza 22 zł u najbardziej popularnych na tym odcinku organizatorów przewozów.

Jak dojechać pociągiem ze Lwowa do Zakopanego?

Lwów od granicy z Polską dzieli mniej niż 80 kilometrów, dzięki czemu przejazd z tego ukraińskiego miasta do kraju nad Wisłą nie jest czasochłonny. Podróżni wybierający transport szynowy na pokonanie odcinka do Krakowa przeznaczyć muszą przynajmniej sześć godzin, a stamtąd za 22 złote kursującym regularnie autobusem Szwagropolu, jeżdżącym często Majer Busem lub FlixBusem, w przypadku którego zdarzają się bilety w atrakcyjnej promocyjnej cenie, można dojechać już bezpośrednio pod Tatry.

W relacji Lwów – Zakopane bezpośrednich pociągów nie ma, lecz trwająca około 5 i pół godziny wyprawa do Krakowa z przesiadką w Przemyślu oraz dwugodzinny przejazd autokarem i tak wydają się dość komfortowym rozwiązaniem.

Jak dojechać samochodem ze Lwowa do Zakopanego?

Bliskość granicy ukraińsko-polskiej pozwala szybko przemieścić się ze znajdującego się na wysokości 284 m. n.p.m. Lwowa do Zakopanego, które położone jest o blisko 600 metrów wyżej. Do pokonania jest zatem spore przewyższenie, ale większość trasy wiedzie Autostradą A4, dzięki czemu podróż mija szybko i trwa niecałe 5 godzin.

Do przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec prowadzi Droga Magistralna M10, a po wjeździe na teren Podkarpacia kierowca wkracza na wspomnianą A4. Trasa zahacza o południowe tereny Krakowa, by odbić na Drogę Krajową nr 7, zmieniającą się od Rabki-Zdroju w Drogę Krajową nr 47, wspólnie tworząc z nią „Zakopiankę”. Wzdłuż trasy funkcjonują tablice informujące o czasie przejazdu, pozwalające kierowcom przygotować się na ewentualne korki.

Myśląc o podróży samochodem, warto rozważyć inną opcję. Chcąc dotrzeć do celu bez przesiadek i bez zatrzymywania się na przystankach pośrednich, można w serwisie BlaBaCar wyszukać propozycje wspólnych przejazdów i zdecydować się na kurs z kierowcą oferującym miejsce w samochodzie w przystępnej cenie.

Rozkład jazdy autobusów Lwów – Zakopane, Zakopane – Lwów

Miasto wyjazduAdres punktu początkowego
Adres punktu docelowego
Miasto przyjazduGodzina odjazduGodzina przyjazdu
Przewoźnicy autobusowi
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane4:1517:53
Kaluzhenov V.V., Szwagropol
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane4:4514:30
Orionbus, Transport Osobowy Majer BUS
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane5:1017:03
Leo Express, Szwagropol
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane5:4017:03
Leo Express, Szwagropol
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane5:4517:45
Lvivske ATP – 14630 , Transport Osobowy Majer BUS
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane12:2022:00
Tchaikovsky B.Y., Transport Osobowy Majer BUS
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane12:3023:24
Rozmar s.r.o., Szwagropol
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane13:000:45
Lux-reisen, Szwagropol
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane13:1023:24
Denisovka-Lux , Szwagropol
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane13:307:00
Nasorokh , Leo Express
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane14:000:45
EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Львівське АТП-14631, Szwagropol
LwówDworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu) pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane14:1523:24
TOPUKRAIN, Szwagropol
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane16:307:00
КОВАЛЬ В.М. ФОП, Leo Express
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane17:007:00
EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Львівське АТП-14631, Leo Express
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane17:157:00
D.M.D-GROUP LTD, Leo Express
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane17:257:00
Gunsel TOV, Leo Express
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane18:007:00
TocoBus, Leo Express
LwówDworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy) ul. Stryjska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane18:157:00
Ternopilske ATP 16127 , Leo Express
LwówPrzystanek obok dworca autobusowego ul. Stryjska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane18:207:00
Stetsik Taras Volodymyrovich , Leo Express
LwówPrzystanek obok dworca autobusowego ul. Stryjska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane18:457:00
Modultrans , Leo Express
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane19:007:00
EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Львівське АТП-14631, Leo Express
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane19:207:00
P-Trans, Leo Express
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane19:307:00
Yefremenyuk A.L. , Leo Express
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane19:407:00
TocoBus, Leo Express
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane19:507:00
P-Trans, Leo Express
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane20:008:18
Leo Express, Szwagropol
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane20:107:00
Modultrans , Leo Express
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane20:257:00
Lux – reisen, Leo Express
LwówDworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu) pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane20:307:00
Aristarkhova T.M., Leo Express
LwówDworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy) ul. Stryjska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane20:407:00
Modultrans , Leo Express
LwówPrzystanek (w poblizu kawiarni Kazka) ul. Stryjska 107
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane21:007:00
Lux – reisen, Leo Express
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane21:158:18
EAST WEST EUROLINES/ТзОВ “Гал-Всесвіт”, Szwagropol
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 2
Zakopane21:3010:35
Musil Tour Predstavnytstvo, ZebraBus
LwówPrzystanek (płatny parking w pobliżu dworca kolejowego) pl. Dwircewa 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane21:409:20
VASILKIVTRANSAVTO , Transport Osobowy Majer BUS
LwówDworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy) ul. Stryjska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane22:008:18
Ternvoyazh , Szwagropol
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane22:058:18
Ternvoyazh , Szwagropol
LwówDworzec autobusowy Centralny ul. Stryiska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane22:308:18
P-Trans, Szwagropol
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane22:409:03
LIS-AVTO-TRANS , Szwagropol
LwówDworzec autobusowy №8 ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane23:209:03
Prykarpatsky Express , Szwagropol
LwówDworzec kolejowy Centralny pl. Dvirceva 1
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane23:408:35
Brintsov S.V. , Transport Osobowy Majer BUS
LwówDworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy) ul. Stryjska 109
Dworzec Kolejowy ul. Chramcówki 35
Zakopane23:5511:48
LUX-REISEN, Szwagropol

Przystanki autobusowe na trasie Lwów – Zakopane, Zakopane – Lwów

LwówZakopane119,45 zł8h:23min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
0:400:40
Krakovets customs (UA-PL), Ukraina2:302:3067km
Korczowa customs PL-UA, Polska2:352:3567km
Rzeszów, Rzeszow Bus station Grottgera str., Polska3:503:50147km
Kraków, Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18, Polska6:306:30294km
6:55
Kraków AGH/UR, Polska7:007:00
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:027:02
Kraków Rondo Matecznego, Polska7:067:06
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:117:11
Myślenice Estakada, Polska7:347:34
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska8:018:01
Klikuszowa, Polska8:198:19
Nowy Targ, D.A., Polska8:308:30
Szaflary Wieś, Polska8:408:40
Bańska Niżna, Polska8:438:43
Biały Dunajec “Kościół”, Polska8:478:47
Biały Dunajec Górny, Polska8:518:51
Poronin PKP, Polska8:538:53
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska9:019:01
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska9:03
LwówZakopane119,45 zł8h:23min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
0:400:40
Krakovets customs (UA-PL), Ukraina2:302:3067km
Korczowa customs PL-UA, Polska2:352:3567km
Rzeszów, Rzeszow Bus station Grottgera str., Polska3:503:50147km
Kraków, Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18, Polska6:306:30294km
6:55
Kraków AGH/UR, Polska7:007:00
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:027:02
Kraków Rondo Matecznego, Polska7:067:06
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:117:11
Myślenice Estakada, Polska7:347:34
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska8:018:01
Klikuszowa, Polska8:198:19
Nowy Targ, D.A., Polska8:308:30
Szaflary Wieś, Polska8:408:40
Bańska Niżna, Polska8:438:43
Biały Dunajec “Kościół”, Polska8:478:47
Biały Dunajec Górny, Polska8:518:51
Poronin PKP, Polska8:538:53
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska9:019:01
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska9:03
LwówZakopane53,00 zł8h:24min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
1:00
Medyka, Medyka/Szeginia,prz. graniczne, Polska2:002:0084km
MEDYKA, Polska2:002:0085km
2:40
PRZEMYŚL D.A., Polska3:003:00
JAROSŁAW, Polska3:353:35
KRAKÓW MDA, Polska6:55
7:10
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska7:167:162km
Kraków Agh, Polska7:187:184km
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:207:205km
Kraków Rondo Matecznego, Polska7:257:256km
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:297:2910km
Myślenice Estakada, Polska7:507:5030km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska8:178:1759km
Klikuszowa, Polska8:408:4082km
Nowy Targ, D.A., Polska8:498:5087km
Szaflary Wieś, Polska9:029:0292km
Biały Dunajec Bańska Niżna, Polska9:049:0495km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska9:089:0898km
Biały Dunajec U.G., Polska9:099:0999km
Biały Dunajec Górny, Polska9:119:11100km
Poronin PKP, Polska9:159:15103km
Zakopane Ustup, Polska9:199:19106km
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska9:229:22109km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska9:24110km
LwówZakopane122,00 zł7h:28min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
2:202:20
KORCZOWA,GRANICA, Polska4:204:20100km
Kraków M.D.A. ul Bosacka, Polska7:207:20326km
7:40
Kraków AGH/UR, Polska7:467:46
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:487:48
Kraków Rondo Matecznego, Polska7:527:52
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:587:58
Myślenice Estakada, Polska8:218:21
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska8:488:48
Klikuszowa, Polska9:069:06
Nowy Targ, D.A., Polska9:159:15
Szaflary Wieś, Polska9:259:25
Bańska Niżna, Polska9:289:28
Biały Dunajec “Kościół”, Polska9:329:32
Biały Dunajec Górny, Polska9:369:36
Poronin PKP, Polska9:389:38
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska9:469:46
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska9:48
LwówZakopane122,00 zł7h:28min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
2:202:20
KORCZOWA,GRANICA, Polska4:204:20100km
Kraków M.D.A. ul Bosacka, Polska7:207:20326km
7:40
Kraków AGH/UR, Polska7:467:46
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:487:48
Kraków Rondo Matecznego, Polska7:527:52
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:587:58
Myślenice Estakada, Polska8:218:21
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska8:488:48
Klikuszowa, Polska9:069:06
Nowy Targ, D.A., Polska9:159:15
Szaflary Wieś, Polska9:259:25
Bańska Niżna, Polska9:289:28
Biały Dunajec “Kościół”, Polska9:329:32
Biały Dunajec Górny, Polska9:369:36
Poronin PKP, Polska9:389:38
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska9:469:46
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska9:48
LwówZakopane101,88 zł8h:0min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
4:154:15
Krakovets customs (UA-PL), Ukraina6:356:3564km
Korczowa customs PL-UA, Polska6:406:4064km
Kraków, Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18, Polska9:459:45291km
10:05
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska10:1110:11
KRAKÓW AGH D/W, Polska10:1310:13
KRAKÓW, Jubilat, Polska10:1510:15
KRAKÓW RONDO MATECZNEGO D/W, Polska10:2010:20
Kraków Borek Fałęcki, Polska10:2410:24
Myślenice Estakada, Polska10:4510:45
TENCZYN GÓRNY, Polska11:0311:03
KRZECZÓW, Polska11:0411:04
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:1211:12
Chabówka “Wiadukt”, Polska11:2011:20
Klikuszowa, Polska11:3511:35
Nowy Targ, D.A., Polska11:4411:45
Szaflary PKP, Polska11:5511:55
Szaflary Wieś, Polska11:5611:56
BIAŁY DUNAJEC, Bańska Niżna, Polska12:0012:00
Biały Dunajec Sołectwo, Polska12:0112:01
Biały Dunajec “Kościół”, Polska12:0212:02
Biały Dunajec U.G., Polska12:0312:03
Biały Dunajec Górny, Polska12:0512:05
Poronin PKP, Polska12:0612:06
Poronin Misiagi, Polska12:0812:08
Zakopane Ustup, Polska12:1012:10
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:1412:14
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska12:15
LwówZakopane101,00 zł8h:0min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
4:004:15
Krakovets, Краковець, Ukraina5:505:5071km
Korczowa, Polska6:256:2572km
KRAKÓW MDA, Polska9:309:45332km
10:05
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska10:1110:11
Kraków Agh, Polska10:1310:13
KRAKÓW, Jubilat, Polska10:1510:15
Kraków Rondo Matecznego, Polska10:2010:20
Kraków Borek Fałęcki, Polska10:2410:24
Myślenice Estakada, Polska10:4510:45
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:1211:12
Klikuszowa, Polska11:3511:35
Nowy Targ, D.A., Polska11:4411:45
Szaflary Wieś, Polska11:5611:56
Biały Dunajec Bańska Niżna, Polska12:0012:00
Biały Dunajec “Kościół”, Polska12:0212:02
Biały Dunajec U.G., Polska12:0312:03
Biały Dunajec Górny, Polska12:0512:05
Poronin PKP, Polska12:0612:06
Zakopane Ustup, Polska12:1012:10
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:1412:14
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska12:15
LwówZakopane98,00 zł9h:48min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
Lviv, AS, pl. Dvirtseva, 1, Ukraina5:106km
5:405:40
Kraków, dw.aut., Polska12:5513:00293km
13:20
Kraków AGH/UR, Polska13:2613:26
KRAKÓW, Jubilat, Polska13:2813:28
Kraków Rondo Matecznego, Polska13:3213:321km
Kraków Borek Fałęcki, Polska13:3813:384km
Myślenice Estakada, Polska14:0114:0130km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska14:2814:2859km
Klikuszowa, Polska14:4614:4676km
Nowy Targ, D.A., Polska14:5514:5582km
Szaflary Wieś, Polska15:0515:0589km
Bańska Niżna, Polska15:0815:0892km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska15:1215:1294km
Biały Dunajec Górny, Polska15:1615:1696km
Poronin PKP, Polska15:1815:1898km
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska15:2615:26103km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska15:28104km
LwówZakopane97,00 zł12h:5min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
Lviv, AS, pl. Dvirtseva, 1, Ukraina5:106km
5:405:40
Kraków, dw.aut., Polska12:5513:00293km
15:35
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska15:4115:41
Kraków Agh, Polska15:4315:43
KRAKÓW, Jubilat, Polska15:4515:45
Kraków Rondo Matecznego, Polska15:5015:50
Kraków Borek Fałęcki, Polska15:5415:544km
Myślenice Estakada, Polska16:1516:1524km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska16:4216:4253km
Klikuszowa, Polska17:0517:0576km
Nowy Targ, D.A., Polska17:1417:1581km
Szaflary Wieś, Polska17:2617:2686km
Biały Dunajec Bańska Niżna, Polska17:3017:3089km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska17:3217:3292km
Biały Dunajec U.G., Polska17:3317:3393km
Biały Dunajec Górny, Polska17:3517:3594km
Poronin PKP, Polska17:3617:3697km
Zakopane Ustup, Polska17:4017:40100km
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska17:4417:44103km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska17:45104km
ZakopaneLwów129,78 zł14h:45min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
5:50
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska5:525:521km
Poronin PKP, Polska5:595:596km
Biały Dunajec Górny, Polska6:016:018km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska6:046:0410km
Bańska Niżna, Polska6:076:0712km
Szaflary Wieś, Polska6:106:1015km
Nowy Targ, D.A., Polska6:256:2522km
Klikuszowa, Polska6:316:3128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska6:496:4945km
Myślenice Estakada, Polska7:177:1774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:417:41101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska7:467:46103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:497:49105km
Kraków AGH/UR, Polska7:517:51106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska7:537:53107km
Kraków Nowy Kleparz, Polska7:557:55108km
KRAKÓW MDA, Polska7:58110km
8:10
Kielce ul.Żelazna, Polska10:0610:06110km
Skarżysko-Kamienna, Skarżysko Kam. Krakow./Łowieck, Polska10:4510:45145km
SZYDŁOWIEC UL. KOŚCIUSZKI /KOL, Polska11:0011:00159km
Radom Beliny-Prażm.2/poczta, Polska11:3011:30189km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI, Polska12:0512:05225km
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO, Polska12:3512:35252km
Lublin D.A. Główny, Polska13:30300km
14:3014:30155km
Hrebenne customs (PL-UA), Polska17:3517:35285km
Zagranica, Rava Ruska customs (UA-PL), Zagranica19:2519:25286km
Lviv Bus Station №8 1 Dvortsova sq., Ukraina20:3520:35342km
ZakopaneLwówNaN NaN9h:45min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:45
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:4712:471km
Poronin PKP, Polska12:5412:546km
Biały Dunajec Górny, Polska12:5612:568km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska13:0013:0010km
Bańska Niżna, Polska13:0313:0312km
Szaflary Wieś, Polska13:0613:0615km
Nowy Targ, D.A., Polska13:2513:2522km
Klikuszowa, Polska13:3113:3128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska13:4913:4945km
Myślenice Estakada, Polska14:1714:1774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska14:4114:41101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska14:4614:46103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska14:5014:50105km
Kraków AGH/UR, Polska14:5214:52106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska14:5414:54107km
Kraków Nowy Kleparz, Polska14:5614:56108km
KRAKÓW MDA, Polska14:59110km
15:1515:30441km
Korczowa, Polska18:3518:35701km
Krakovets, Краковець, Ukraina21:0021:00702km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina22:3022:40770km
ZakopaneLwów98,00 zł12h:20min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:00
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska10:0110:011km
Zakopane Ustup, Polska10:0510:054km
Poronin PKP, Polska10:0910:097km
Biały Dunajec Górny, Polska10:1210:1210km
Biały Dunajec U.G., Polska10:1410:1411km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:1610:1612km
Biały Dunajec Bańska Niżna, Polska10:1910:1915km
Szaflary Wieś, Polska10:2310:2318km
Nowy Targ, D.A., Polska10:3010:4023km
Klikuszowa, Polska10:4910:4928km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:0711:0751km
Myślenice Estakada, Polska11:3611:3680km
Kraków Borek Fałęcki, Polska11:5911:59100km
Kraków Rondo Matecznego, Polska12:0412:04104km
KRAKÓW, Jubilat, Polska12:0912:09105km
Kraków Agh, Polska12:1212:12106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska12:1412:14108km
KRAKÓW MDA, Polska12:19110km
14:2514:30146km
Lviv, AS, pl. Dvirtseva, 1, Ukraina22:0022:00437km
Lviv, AS, vul. Stryjska 109, Ukraina22:20443km
ZakopaneLwów100,00 zł11h:5min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:30
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska10:3210:321km
Zakopane Ustup, Polska10:3510:353km
Poronin Misiagi, Polska10:3710:375km
Poronin PKP, Polska10:3910:396km
Biały Dunajec Górny, Polska10:4110:419km
Biały Dunajec U.G., Polska10:4310:4310km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:4510:4511km
BIAŁY DUNAJEC, Bańska Niżna, Polska10:4910:4915km
Szaflary Wieś, Polska10:5110:5116km
Szaflary PKP, Polska10:5310:5317km
NOWY TARG, Al. Tysiąclecia II, Polska10:5810:5822km
Nowy Targ, D.A., Polska11:0211:0223km
Nowy Targ Kilińskiego, Polska11:0311:0324km
Klikuszowa, Polska11:0811:0830km
Rdzawka III, Polska11:1211:1233km
Chabówka “Wiadukt”, Polska11:1911:1942km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska11:2511:2547km
LUBIEŃ WĘZEŁ, Polska11:3711:3760km
Myślenice Estakada, Polska11:4711:4774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska12:1212:1298km
Kraków Rondo Matecznego, Polska12:1712:17102km
Kraków Konopnickiej, Polska12:2012:20104km
Kraków Agh, Polska12:2312:23105km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska12:2512:25106km
KRAKÓW MDA, Polska12:30108km
12:4213:06446km
Bochnia, Polska13:4614:06485km
Brzesko Okocim, Polska14:1414:16498km
Tarnów, Polska14:3114:32524km
Dębica, Polska14:4814:50557km
Rzeszów Główny, Polska15:1615:19604km
15:5015:50316km
JAROSŁAW PKP, Polska17:0017:00376km
KORCZOWA,GRANICA, Polska18:2518:25425km
Yavoriv, Makoveja 66, Ukraina20:2020:20450km
Novoiavorivsk, Novoyavorivsk, Ivana-Franka 5, Ukraina20:4520:45500km
Lviv, ZS, pl. Dvirtseva 1, Ukraina21:3521:35540km
ZakopaneLwów22,00 zł12h:15min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
9:45
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska9:479:471km
Poronin PKP, Polska9:549:546km
Biały Dunajec Górny, Polska9:569:568km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:0010:0010km
Bańska Niżna, Polska10:0310:0312km
Szaflary Wieś, Polska10:0610:0615km
Nowy Targ, D.A., Polska10:2510:2522km
Klikuszowa, Polska10:3110:3128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska10:4910:4945km
Myślenice Estakada, Polska11:1711:1774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska11:4111:41101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska11:4611:46103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska11:5011:50105km
Kraków AGH/UR, Polska11:5211:52106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska11:5411:54107km
KRAKÓW MDA, Polska11:59110km
12:3012:30240km
Rzeszów, dw.PKP Plac Dworcowy, Polska15:0015:00386km
Korczowa customs PL-UA, Polska18:1018:10466km
Krakovets customs (UA-PL), Ukraina20:1020:10466km
Lviv Bus Station 109 Strijska str., Ukraina22:0022:00534km
ZakopaneLwówNaN NaN9h:45min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:45
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:4712:471km
Poronin PKP, Polska12:5412:546km
Biały Dunajec Górny, Polska12:5612:568km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska13:0013:0010km
Bańska Niżna, Polska13:0313:0312km
Szaflary Wieś, Polska13:0613:0615km
Nowy Targ, D.A., Polska13:2513:2522km
Klikuszowa, Polska13:3113:3128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska13:4913:4945km
Myślenice Estakada, Polska14:1714:1774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska14:4114:41101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska14:4614:46103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska14:5014:50105km
Kraków AGH/UR, Polska14:5214:52106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska14:5414:54107km
Kraków Nowy Kleparz, Polska14:5614:56108km
KRAKÓW MDA, Polska14:59110km
15:1515:30482km
Korczowa, Polska18:3518:35742km
Krakovets, Краковець, Ukraina21:0021:00743km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina22:3022:40814km
ZakopaneLwów77,00 zł15h:40min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
5:50
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska5:525:521km
Poronin PKP, Polska5:595:596km
Biały Dunajec Górny, Polska6:016:018km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska6:046:0410km
Bańska Niżna, Polska6:076:0712km
Szaflary Wieś, Polska6:106:1015km
Nowy Targ, D.A., Polska6:256:2522km
Klikuszowa, Polska6:316:3128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska6:496:4945km
Myślenice Estakada, Polska7:177:1774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:417:41101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska7:467:46103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:497:49105km
Kraków AGH/UR, Polska7:517:51106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska7:537:53107km
Kraków Nowy Kleparz, Polska7:557:55108km
KRAKÓW MDA, Polska7:58110km
8:10
Kielce ul.Żelazna, Polska10:0610:06110km
Skarżysko-Kamienna, Skarżysko Kam. Krakow./Łowieck, Polska10:4510:45145km
SZYDŁOWIEC UL. KOŚCIUSZKI /KOL, Polska11:0011:00159km
Radom Beliny-Prażm.2/poczta, Polska11:3011:30189km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI, Polska12:0512:05225km
PUŁAWY UL.W.POLSKIEGO, Polska12:3512:35252km
Lublin D.A. Główny, Polska13:30300km
15:0015:10170km
HREBENNE /GRANICA RP, Polska18:2018:50316km
Rava-Ruska, Rawa Ruska (gr. UK/RP), Ukraina19:5020:20317km
Lviv, Lwów Dworzec Kolejowy AC-8 Dwo, Ukraina21:3021:35392km
Lviv, Lwów Dworzec Autobusowy AB Str, Ukraina22:00400km
ZakopaneLwów95,00 zł15h:40min
StopPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
5:30
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska5:315:311km
Zakopane Ustup, Polska5:355:354km
Poronin Misiagi, Polska5:375:375km
Poronin PKP, Polska5:395:397km
Biały Dunajec Górny, Polska5:425:4210km
Biały Dunajec U.G., Polska5:445:4411km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska5:465:4612km
Biały Dunajec Sołectwo, Polska5:475:4713km
BIAŁY DUNAJEC, Bańska Niżna, Polska5:495:4915km
Szaflary Wieś, Polska5:535:5318km
Szaflary PKP, Polska5:545:5419km
Nowy Targ, D.A., Polska6:006:0523km
Klikuszowa, Polska6:146:1428km
Chabówka “Wiadukt”, Polska6:266:2645km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska6:326:3251km
KRZECZÓW, Polska6:386:3856km
TENCZYN GÓRNY, Polska6:406:4061km
Tenczyn Dolny, Polska6:426:4262km
Myślenice Estakada, Polska7:017:0180km
Kraków Borek Fałęcki, Polska7:247:24100km
KRAKÓW RONDO MATECZNEGO D/W, Polska7:297:29104km
KRAKÓW, Jubilat, Polska7:347:34105km
KRAKÓW AGH D/W, Polska7:377:37106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska7:397:39108km
Kraków Nowy Kleparz, Polska7:407:40109km
KRAKÓW MDA, Polska7:44110km
9:00
Rzeszów, Dworzec Lokalny, Polska11:00165km
11:2011:2010km
RZESZÓW LWOWSKA JEDN.WOJSKOWA, Polska11:2411:2412km
RZESZÓW,UL.LWOWSKA SZPITAL, Polska11:2611:2613km
Łańcut, Armii Krajowej II, Polska11:4111:4127km
Łańcut, Armii Krajowej I, Polska11:4211:4228km
GŁUCHÓW, Polska11:4611:4632km
KOSINA, Polska11:5011:5036km
ROGÓŻNO, Polska11:5411:5439km
PRZEWORSK, Polska12:0212:0247km
MIROCIN, Polska12:0812:0852km
WIERZBNA, Polska12:1212:1256km
JAROSŁAW,ul.JANA PAWŁA II, Polska12:1812:1862km
JAROSŁAW PKP, Polska12:1912:1963km
Jarosław, Zamkowa/Tarnowskiego, Polska12:2212:2265km
SZÓWSKO, ul Zamojska, Polska12:2512:2567km
KONIACZÓW, Polska12:2712:2769km
MAKOWISKO, Polska12:3012:3071km
RYSZKOWA WOLA, Polska12:3712:3778km
ZAPAŁÓW, Polska12:4012:4081km
Stare Sioło, Lipina Skrzyzowanie, Polska12:4812:4889km
Zalesie, Polska12:5112:5191km
OLESZYCE ul. Rynek, Polska12:5512:5596km
OLESZYCE,SZKOŁA, Polska12:5712:5797km
Lubaczów,ul.Wyszyńskiego,Tesco, Polska13:0313:03102km
LUBACZÓW ul. Unii Lubelskiej, Polska13:0513:05104km
LUBACZÓW, ul. Kolejowa (PKP), Polska13:0613:06105km
Lubaczów, Mickiewicza Szpital, Polska13:0713:07106km
DACHNÓW Kościół, Polska13:1113:11110km
CIESZANÓW UL.DWORCOWA, Polska13:1613:16115km
KOWALÓWKA, skrzyż, Polska13:2013:20119km
Płazów, OSP/ skrzyż., Polska13:2813:28127km
NAROL, Rynek za Ratuszem, Polska13:3613:36134km
BEŁŻEC,szkoła, Polska13:4413:44143km
14:5514:5511km
BEŁŻEC,SKRZ., Polska14:5714:5712km
BEŁŻEC DK., Polska14:5914:5913km
BEŁŻEC,SKRZ., Polska15:0115:0114km
JEZIERNIA II, Polska15:0315:0317km
JEZIERNIA I, Polska15:0515:0518km
ŁASZCZÓWKA KOLONIA, Polska15:0715:0719km
Tomaszów Lubelski, SZKOCI DÓŁ, Polska15:0915:0921km
Tomaszów Lubelski, TOMASZÓW,ul. Lwowska (szpital), Polska15:1015:1022km
TOMASZÓW LUBELSKI, ul. Lwowska, Polska15:1115:1122km
TOMASZÓW LUBELSKI, ul. Armii K, Polska15:1323km
15:5515:55107km
Hrebenne customs (PL-UA), Polska17:0017:00130km
Rava Ruska customs (UA-PL), Ukraina18:3518:35130km
Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1, Ukraina19:3019:30167km
Lviv Bus Station №8 1 Dvortsova sq., Ukraina20:2020:20191km
Lviv Bus Station 109 Strijska str., Ukraina21:10197km