0 Comments

Liczący ponad pół miliona mieszkańców Krzywy Róg znajduje się na wschodnich rejonach Ukrainy. Od tej miejscowości do przejścia granicznego Medyka-Szeginie odległość jest większa niż z północnego krańca Polski w Tatry, ale osoby niebojące się długodystansowych wojaży są w stanie przebyć te 900 kilometrów, a potem dołożyć kilkaset kolejnych, by znaleźć się u stóp najwyższych polskich gór.

Bus Krzywy Róg – Zakopane

Wyjazdy z Krzywego Rogu do Zakopanego można określić wyprawą dla koneserów transportu drogowego. Turyści planujący przemieścić się ze wschodniej Ukrainy w rejon najwyższych gór Polski mają przed sobą w najkrótszym wariancie około 1250 kilometrów, a podróż ta bezpośrednim kursem autobusowym trwa nieco ponad dobę.

Połączenie realizowane przez Stecik T.V. startuje w Zaporożu, po czym od Krzywego Rogu biegnie przez Winnicę, Tarnopol, Lwów, przejście graniczne w Budzimierzu, Rzeszów, by później skierować się na Kraków. Dopełnieniem dzieła i wielogodzinnej jazdy jest krótki – w porównaniu do całości trasy – odcinek z grodu Kraka na Podhale, zajmujący zazwyczaj 135 minut.

Jak dojechać pociągiem z Krzywego Rogu do Zakopanego?

Podróż ze wschodniej Ukrainy w najpiękniejsze polskie góry to nie lada wyzwanie. Nie jest to opcja dla osób niecierpliwych, ponieważ sam przejazd z Krzywego Rogu do Lwowa zajmuje około 16 godzin. Jest to jednak najdłuższy odcinek na trasie Krzywy Róg – Zakopane, więc potem będzie już z przysłowiowej górki, choć w rzeczywistości będzie to jazda pod górę, gdyż w miarę pokonywania odległości i zbliżania się do Małopolski wysokość będzie rosła.

Ze Lwowa do Przemyśla można już natomiast dotrzeć w półtorej godziny, a stamtąd do Krakowa Głównego kolej dojeżdża nawet w ciągu trzech godzin. Finalna faza wojażu to dwugodzinny kurs realizowany przez jednego z wielu przewoźników autokarowych, wśród których funkcjonują chociażby Szwagropol czy FixBus, co stanowi świetną alternatywę w czasie trwania modernizacji linii kolejowej wiodącej pod Giewont.

Jak dojechać samochodem z Krzywego Rogu do Zakopanego?

Kierowcy chcący dotrzeć z odległych krańców Ukrainy na Podhale powinni rozłożyć podróż na dwa dni, uwzględniając w międzyczasie nocleg potrzebny do zregenerowania sił. Podróż z Krzywego Rogu do Zakopanego to bowiem minimum 17 godzin jazdy, dlatego warto zaplanować dłuższą przerwę lub zmieniać się za kółkiem z drugim prowadzącym, co zwiększyłoby bezpieczeństwo i pozwoliło spokojnie dotrzeć do celu.

Ukraińska Droga Krajowa N23 pozwoli przemieścić się z Krzywego Rogu do Kropywnickiego, z którego europejską trasą E50 mija się Umań, Winnicę i dojeżdża aż do Tarnopolu, od którego inną arterią należy kierować się w stronę Lwowa. Do granicy pozostaje już tylko 86 kilometrów, a po znalezieniu się na terenie Polski przez Rzeszów i Tarnów dociera się do Krakowa europejską E40. Ostatni etap wiedzie słynną „Zakopianką”.

Taka podróż to prawdziwa przygoda, którą dodatkowo uatrakcyjnić mogłaby koncepcja wspólnego przejazdu. BlaBlaCar otwiera drzwi do znalezienia osób zmierzających w tym samym kierunku, a wojaż z duchem tej idei to finansowe oszczędności i szansa poznania ciekawych ludzi.

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Róg – Zakopane, Zakopane – Krzywy Róg

Miasto wyjazduPunkt wyjazduMiasto przyjazduPunkt przyjazduGodzina wyjazduGodzina przyjazduPrzewoźnicy autobusowiCena biletu autobusowego
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AKrakówDworzec autobusowy ul. Bosacka 180:301:00Stetsik Taras Volodymyrovich183.97 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AKrakówDworzec autobusowy ul. Bosacka 180:301:00IDEAL TRAVEL155.0 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AKrakówDworzec autobusowy ul. Bosacka 181:301:50Mitchenko S.M.227.32 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:307:00Stetsik Taras Volodymyrovich , Leo Express207.7 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:307:00IDEAL TRAVEL, Leo Express178.10 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:308:18Stetsik Taras Volodymyrovich , Szwagropol206.41 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:308:18IDEAL TRAVEL, Szwagropol177.44 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:308:35Stetsik Taras Volodymyrovich , Transport Osobowy Majer BUS207.7 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:308:35IDEAL TRAVEL, Transport Osobowy Majer BUS178.10 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:309:03Stetsik Taras Volodymyrovich , Szwagropol206.41 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:309:03IDEAL TRAVEL, Szwagropol177.44 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:309:20Stetsik Taras Volodymyrovich , Transport Osobowy Majer BUS207.7 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:309:20IDEAL TRAVEL, Transport Osobowy Majer BUS178.10 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:309:48Stetsik Taras Volodymyrovich , Szwagropol206.41 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:309:48IDEAL TRAVEL, Szwagropol177.44 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 20:3010:35Stetsik Taras Volodymyrovich , ZebraBus212.43 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 20:3010:35IDEAL TRAVEL, ZebraBus183.46 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:3010:40Stetsik Taras Volodymyrovich , Transport Osobowy Majer BUS207.7 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:3010:40IDEAL TRAVEL, Transport Osobowy Majer BUS178.10 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:3010:53Stetsik Taras Volodymyrovich , Szwagropol206.41 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 350:3010:53IDEAL TRAVEL, Szwagropol177.44 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:307:00Mitchenko S.M. , Leo Express250.42 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:308:18Mitchenko S.M. , Szwagropol249.76 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:308:35Mitchenko S.M. , Transport Osobowy Majer BUS250.42 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:309:03Mitchenko S.M. , Szwagropol249.76 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:309:20Mitchenko S.M. , Transport Osobowy Majer BUS250.42 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:309:48Mitchenko S.M. , Szwagropol249.76 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopanePrzystanek Targowica, Krupówki ul. Kościeliska 21:3010:35Mitchenko S.M. , ZebraBus255.78 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:3010:40Mitchenko S.M. , Transport Osobowy Majer BUS250.42 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:3010:53Mitchenko S.M. , Szwagropol249.76 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:3011:23Mitchenko S.M. , Szwagropol249.76 PLN
Krzywy RógDworzec autobusowy Centralny ul. Dnipropetrovske szosa 1AZakopaneDworzec Kolejowy ul. Chramcówki 351:3011:48Mitchenko S.M. , Szwagropol249.76 PLN

Przystanki autobusowe na trasie Krzywy Róg – Zakopane, Zakopane – Krzywy Róg

ZakopaneKrzywy RógNaN NaN1d:1h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
17:00
Nowy Targ, D.A., Polska17:2817:2823km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II, Polska17:5417:5445km
Myślenice Estakada, Polska18:3618:3682km
KRAKÓW MDA, Polska19:1219:22117km
19:2519:35655km
Rzeszów, Grottgera 1,Wagabunda, Polska20:4020:45858km
Budomierz, Polska0:100:551016km
Hrushiv, Грушів, Ukraina0:550:551016km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina3:003:101090km
Ternopil, Тернопіль, АС (Живова 7), Ukraina5:255:351233km
Khmelnytskyi, Хмельницький, АС (Вінницьке ш), Ukraina7:357:451358km
Vinnytsia, Вінниця, АС (Київська 8), Ukraina9:5010:001523km
Uman, Умань АС (вул. Київська), Ukraina12:4513:001693km
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina15:5016:001812km
Kryvyi Rih, Кривий Ріг АС (Дніпр. шосе 1а), Ukraina18:1518:251961km
ZakopaneKrzywy RógNaN NaN1d:4h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
12:00
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:0112:011km
Zakopane Ustup, Polska12:0512:054km
Poronin PKP, Polska12:0912:097km
Biały Dunajec Górny, Polska12:1212:1210km
Biały Dunajec U.G., Polska12:1412:1411km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska12:1612:1612km
Biały Dunajec Bańska Niżna, Polska12:1912:1915km
Szaflary Wieś, Polska12:2312:2318km
Nowy Targ, D.A., Polska12:3012:3523km
Klikuszowa, Polska12:4412:4428km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska13:0213:0251km
Myślenice Estakada, Polska13:3113:3180km
Kraków Borek Fałęcki, Polska13:5413:54100km
Kraków Rondo Matecznego, Polska13:5913:59104km
KRAKÓW, Jubilat, Polska14:0414:04105km
Kraków Agh, Polska14:0714:07106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska14:0914:09108km
KRAKÓW MDA, Polska14:14110km
14:37
Miechów, Polska15:0415:0542km
Sędziszów, Polska15:2415:2568km
Jędrzejów, Polska15:3815:3987km
Kielce, Polska16:0816:11131km
Suchedniów, Polska16:3816:39167km
Skarżysko-kamienna, Polska16:4616:47175km
Radom, Polska17:1317:23216km
17:45
Radom 25 Czer./Skł-Curie 06, Polska17:4717:471km
Radom 25 Czerwca/Struga 06, Polska17:4817:484km
Radom, RADOM/STRUGA/SZKLANA/10, Polska17:5017:504km
Kuczki Kolonia, Polska18:0218:0226km
GÓZD, Polska18:0518:0529km
Karszówka Podgórna, Polska18:0918:0933km
Janów Miodne 02/Łucin Miodne01, Polska18:1318:1337km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI, Polska18:1918:1944km
Szczęście, SZCZĘSCIE, Polska18:2618:2649km
Ługi 02/Grabów nad Wisłą 01, Polska18:2718:2750km
ZAŁAZY, Polska18:2818:2852km
Łagów 01/Wólka Łagowska 02, Polska18:3418:3457km
PAJĄKÓW, Polska18:3618:3659km
Zarzecze Szkoła, Polska18:3918:3962km
PUŁAWY ul Piłsudskiego nr 109, Polska18:4618:4665km
Puławy ul.Woj.Pols-Dw.PKS, Polska18:5018:5065km
KURÓW ul. Kilińskiego, Polska19:0519:0582km
Garbów, Polska19:1719:1796km
LUBLIN,al.Warszawska/Skansen02, Polska19:3219:32113km
LUBLIN al.Sikor. rd Krwiod. 01, Polska19:3519:35114km
LUBLIN al.Solidar.Lubomelska02, Polska19:4019:40114km
Lublin D.A. Główny, Polska19:43118km
19:5020:00775km
DOROHUSK, Polska23:0023:00877km
Starovoitove, Старовойтове (Ягодин), Ukraina0:350:35878km
Sarny, Сарни, АС вул.Бєлгородська 39, Ukraina3:053:101078km
Korosten, Коростень, АЗС Фактор перехр., Ukraina5:305:351241km
Kyiv, Київ АС (вул. Петлюри 32), Ukraina8:458:551403km
Kyiv, Київ АВ (прос. Науки 1/2), Ukraina9:109:151411km
Cherkasy, Черкаси, АС Смілянська, 166а, Ukraina11:0011:051601km
Kropyvnytskyi, Кропивницький, Кіно Зоряний, Ukraina15:1515:201731km
Kryvyi Rih, Кривий Ріг АС (Дніпр. шосе 1а), Ukraina16:101891km
ZakopaneKrzywy RógNaN NaN1d:1h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
17:00
Nowy Targ, D.A., Polska17:2817:2823km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II, Polska17:5417:5445km
Myślenice Estakada, Polska18:3618:3682km
KRAKÓW MDA, Polska19:1219:22117km
19:2519:35655km
Rzeszów, Grottgera 1,Wagabunda, Polska20:4020:45858km
Budomierz, Polska0:100:551016km
Hrushiv, Грушів, Ukraina0:550:551016km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina3:003:101090km
Ternopil, Тернопіль, АС (Живова 7), Ukraina5:255:351233km
Khmelnytskyi, Хмельницький, АС (Вінницьке ш), Ukraina7:357:451358km
Vinnytsia, Вінниця, АС (Київська 8), Ukraina9:5010:001523km
Uman, Умань АС (вул. Київська), Ukraina12:4513:001693km
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina15:5016:001812km
Kryvyi Rih, Кривий Ріг АС (Дніпр. шосе 1а), Ukraina18:1518:251961km
ZakopaneKrzywy Róg22,00 zł1d:4h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
11:25
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska11:2711:271km
Poronin PKP, Polska11:3411:346km
Biały Dunajec Górny, Polska11:3611:368km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska11:4011:4010km
Bańska Niżna, Polska11:4311:4312km
Szaflary Wieś, Polska11:4611:4615km
Nowy Targ, D.A., Polska12:0512:0522km
Klikuszowa, Polska12:1112:1128km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska12:2912:2945km
Myślenice Estakada, Polska12:5712:5774km
Kraków Borek Fałęcki, Polska13:2113:21101km
Kraków Rondo Matecznego, Polska13:2613:26103km
KRAKÓW, Jubilat, Polska13:3013:30105km
Kraków AGH/UR, Polska13:3213:32106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska13:3413:34107km
Kraków Nowy Kleparz, Polska13:3613:36108km
KRAKÓW MDA, Polska13:39110km
14:07
Warszawa Zachodnia, Polska16:1716:19289km
17:2017:20630km
Lublin Dworzec Autobusowy PKS, Polska20:0020:00810km
Berdyszcze, Bardyszcze, Polska22:0022:00920km
Kovel,Avtoz.WOG v. Varshavs.3A, Ukraina1:151:15985km
Sarny, AS,vul. Bielhorodska 39, Ukraina3:103:101100km
Korosten, AZS Faktor,perekhres, Ukraina5:355:351350km
Kyiv, AS, vul. Petliury 32, Ukraina8:208:201450km
Cherkasy, AS, Ukraina11:0511:051550km
Kropyvnytskyi, Kropywnycki, vul. Marksa 27, Ukraina13:1013:101650km
Kryvyi Rih, AS, Dnipr. sh. 1A, Ukraina16:101800km
ZakopaneKrzywy RógNaN NaN1d:4h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
12:00
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska12:0112:011km
Zakopane Ustup, Polska12:0512:054km
Poronin PKP, Polska12:0912:097km
Biały Dunajec Górny, Polska12:1212:1210km
Biały Dunajec U.G., Polska12:1412:1411km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska12:1612:1612km
Biały Dunajec Bańska Niżna, Polska12:1912:1915km
Szaflary Wieś, Polska12:2312:2318km
Nowy Targ, D.A., Polska12:3012:3523km
Klikuszowa, Polska12:4412:4428km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska13:0213:0251km
Myślenice Estakada, Polska13:3113:3180km
Kraków Borek Fałęcki, Polska13:5413:54100km
Kraków Rondo Matecznego, Polska13:5913:59104km
KRAKÓW, Jubilat, Polska14:0414:04105km
Kraków Agh, Polska14:0714:07106km
KRAKÓW, PLAC INWALIDÓW, Polska14:0914:09108km
KRAKÓW MDA, Polska14:14110km
14:37
Miechów, Polska15:0415:0542km
Sędziszów, Polska15:2415:2568km
Jędrzejów, Polska15:3815:3987km
Kielce, Polska16:0816:11131km
Suchedniów, Polska16:3816:39167km
Skarżysko-kamienna, Polska16:4616:47175km
Radom, Polska17:1317:23216km
17:45
Radom 25 Czer./Skł-Curie 06, Polska17:4717:471km
Radom 25 Czerwca/Struga 06, Polska17:4817:484km
Radom, RADOM/STRUGA/SZKLANA/10, Polska17:5017:504km
Kuczki Kolonia, Polska18:0218:0226km
GÓZD, Polska18:0518:0529km
Karszówka Podgórna, Polska18:0918:0933km
Janów Miodne 02/Łucin Miodne01, Polska18:1318:1337km
ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI, Polska18:1918:1944km
Szczęście, SZCZĘSCIE, Polska18:2618:2649km
Ługi 02/Grabów nad Wisłą 01, Polska18:2718:2750km
ZAŁAZY, Polska18:2818:2852km
Łagów 01/Wólka Łagowska 02, Polska18:3418:3457km
PAJĄKÓW, Polska18:3618:3659km
Zarzecze Szkoła, Polska18:3918:3962km
PUŁAWY ul Piłsudskiego nr 109, Polska18:4618:4665km
Puławy ul.Woj.Pols-Dw.PKS, Polska18:5018:5065km
KURÓW ul. Kilińskiego, Polska19:0519:0582km
Garbów, Polska19:1719:1796km
LUBLIN,al.Warszawska/Skansen02, Polska19:3219:32113km
LUBLIN al.Sikor. rd Krwiod. 01, Polska19:3519:35114km
LUBLIN al.Solidar.Lubomelska02, Polska19:4019:40114km
Lublin D.A. Główny, Polska19:43118km
19:5020:00775km
DOROHUSK, Polska23:0023:00877km
Starovoitove, Старовойтове (Ягодин), Ukraina0:350:35878km
Sarny, Сарни, АС вул.Бєлгородська 39, Ukraina3:053:101078km
Korosten, Коростень, АЗС Фактор перехр., Ukraina5:305:351241km
Kyiv, Київ АС (вул. Петлюри 32), Ukraina8:458:551403km
Kyiv, Київ АВ (прос. Науки 1/2), Ukraina9:109:151411km
Cherkasy, Черкаси, АС Смілянська, 166а, Ukraina11:0011:051601km
Kropyvnytskyi, Кропивницький, Кіно Зоряний, Ukraina15:1515:201731km
Kryvyi Rih, Кривий Ріг АС (Дніпр. шосе 1а), Ukraina16:101891km
Krzywy RógZakopane1100,00 UAH1d:5h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
0:200:30
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina3:003:10119km
Uman, Умань АС (вул. Київська), Ukraina6:156:30289km
Vinnytsia, Вінниця, АС (Київська 8), Ukraina9:209:30454km
Khmelnytskyi, Хмельницький, АС (Вінницьке ш), Ukraina11:2011:30579km
Ternopil, Тернопіль, АС (Живова 7), Ukraina13:4014:00704km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina16:2016:40847km
Hrushiv, Грушів, Ukraina18:0019:00921km
Budomierz, Polska19:0019:00921km
Rzeszów, Grottgera 1,Wagabunda, Polska21:3521:401064km
Kraków MDA, ul. Bosacka 18, Polska1:001:101267km
2:122:24396km
Chabówka, Polska4:104:25491km
Nowy Targ, Polska4:575:14514km
Zakopane, Polska5:50534km
Krzywy RógZakopane1100,00 UAH1d:5h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
0:200:30
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina3:003:10119km
Uman, Умань АС (вул. Київська), Ukraina6:156:30289km
Vinnytsia, Вінниця, АС (Київська 8), Ukraina9:209:30454km
Khmelnytskyi, Хмельницький, АС (Вінницьке ш), Ukraina11:2011:30579km
Ternopil, Тернопіль, АС (Живова 7), Ukraina13:4014:00704km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina16:2016:40847km
Hrushiv, Грушів, Ukraina18:0019:00921km
Budomierz, Polska19:0019:00921km
Rzeszów, Grottgera 1,Wagabunda, Polska21:3521:401064km
Kraków MDA, ul. Bosacka 18, Polska1:001:101267km
2:122:24396km
Chabówka, Polska4:104:25491km
Nowy Targ, Polska4:585:14514km
Zakopane, Polska5:50534km
Krzywy RógZakopane1100,00 UAH1d:5h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
0:200:30
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina3:003:10119km
Uman, Умань АС (вул. Київська), Ukraina6:156:30289km
Vinnytsia, Вінниця, АС (Київська 8), Ukraina9:209:30454km
Khmelnytskyi, Хмельницький, АС (Вінницьке ш), Ukraina11:2011:30579km
Ternopil, Тернопіль, АС (Живова 7), Ukraina13:4014:00704km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina16:2016:40847km
Hrushiv, Грушів, Ukraina18:0019:00921km
Budomierz, Polska19:0019:00921km
Rzeszów, Grottgera 1,Wagabunda, Polska21:3521:401064km
Kraków MDA, ul. Bosacka 18, Polska1:001:101267km
2:122:24396km
Chabówka, Polska4:104:25491km
Nowy Targ, Polska4:585:14514km
Zakopane, Polska5:50534km
Krzywy RógZakopane1100,00 UAH1d:5h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
0:200:30
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina3:003:10119km
Uman, Умань АС (вул. Київська), Ukraina6:156:30289km
Vinnytsia, Вінниця, АС (Київська 8), Ukraina9:209:30454km
Khmelnytskyi, Хмельницький, АС (Вінницьке ш), Ukraina11:2011:30579km
Ternopil, Тернопіль, АС (Живова 7), Ukraina13:4014:00704km
Lviv, Львів, АС-8 (пл. Двірцева 1), Ukraina16:2016:40847km
Hrushiv, Грушів, Ukraina18:0019:00921km
Budomierz, Polska19:0019:00921km
Rzeszów, Grottgera 1,Wagabunda, Polska21:3521:401064km
Kraków MDA, ul. Bosacka 18, Polska1:001:101267km
2:122:24396km
Chabówka, Polska4:104:25491km
Nowy Targ, Polska4:585:14514km
Poronin, Polska5:395:40528km
Zakopane, Polska5:50534km
Krzywy RógZakopaneNaN NaN1d:4h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:00
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina8:208:30160km
Cherkasy, Черкаси АС-2, Ложешнікова 7, Ukraina11:1011:20290km
Kyiv, Київ АВ (прос. Науки 1/2), Ukraina13:4014:00480km
Kyiv, Київ АС (вул. Петлюри 32), Ukraina14:4015:00488km
Korosten, Коростень, АЗС Фактор перехр., Ukraina17:2017:25650km
Sarny, Сарни, АС вул.Бєлгородська 39, Ukraina19:2519:30813km
Starovoitove, Старовойтове (Ягодин), Ukraina22:0022:001013km
DOROHUSK, Polska22:1022:101014km
Lublin, DA Al. 1000-lecia 6, Polska1:051:101116km
Warszawa, Dw. Zach. Al. J. 144, Polska4:104:201296km
5:395:427km
Opoczno Południe, Polska6:376:39125km
Włoszczowa Północ, Polska7:127:17188km
Miechów, Polska7:537:55255km
Kraków Główny, Polska8:238:29297km
8:45
Kraków AGH/UR, Polska8:518:514km
KRAKÓW, Jubilat, Polska8:538:535km
Kraków Rondo Matecznego, Polska8:578:577km
Kraków Borek Fałęcki, Polska9:039:0310km
Myślenice Estakada, Polska9:269:2636km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska9:539:5365km
Klikuszowa, Polska10:1110:1182km
Nowy Targ, D.A., Polska10:2010:2088km
Szaflary Wieś, Polska10:3010:3095km
Bańska Niżna, Polska10:3310:3398km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:3710:37100km
Biały Dunajec Górny, Polska10:4110:41102km
Poronin PKP, Polska10:4310:43104km
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska10:5110:51109km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska10:53110km
Krzywy RógZakopaneNaN NaN1d:4h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:00
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina8:208:30160km
Cherkasy, Черкаси АС-2, Ложешнікова 7, Ukraina10:3510:45290km
Kyiv, Київ АВ (прос. Науки 1/2), Ukraina13:4014:00470km
Kyiv, Київ АС (вул. Петлюри 32), Ukraina14:4015:00478km
Korosten, Коростень, д. Е-373,АЗС Фактор, Ukraina17:2017:25650km
Sarny, Сарни, АС вул.Бєлгородська 39, Ukraina19:2019:30813km
Kovel, Ковель, д. E-373, АЗС WOG, Ukraina21:0521:15953km
Starovoitove, Старовойтове (Ягодин), Ukraina22:4022:401016km
DOROHUSK, Polska23:2523:251017km
Lublin, Al. Tysiąclecia 5a, Polska1:001:101116km
Warszawa, Dw. Zach. Al. J. 144, Polska4:104:201296km
5:395:427km
Opoczno Południe, Polska6:376:39125km
Włoszczowa Północ, Polska7:127:17188km
Miechów, Polska7:537:55255km
Kraków Główny, Polska8:238:29297km
8:45
Kraków AGH/UR, Polska8:518:514km
KRAKÓW, Jubilat, Polska8:538:535km
Kraków Rondo Matecznego, Polska8:578:577km
Kraków Borek Fałęcki, Polska9:039:0310km
Myślenice Estakada, Polska9:269:2636km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska9:539:5365km
Klikuszowa, Polska10:1110:1182km
Nowy Targ, D.A., Polska10:2010:2088km
Szaflary Wieś, Polska10:3010:3095km
Bańska Niżna, Polska10:3310:3398km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:3710:37100km
Biały Dunajec Górny, Polska10:4110:41102km
Poronin PKP, Polska10:4310:43104km
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska10:5110:51109km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska10:53110km
Krzywy RógZakopaneNaN NaN1d:4h
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
6:00
Kropyvnytskyi, Кропивницький АС1,Олекс. шо. 1, Ukraina8:208:30160km
Cherkasy, Черкаси АС-2, Ложешнікова 7, Ukraina10:3510:45290km
Kyiv, Київ АВ (прос. Науки 1/2), Ukraina13:4014:00470km
Kyiv, Київ АС (вул. Петлюри 32), Ukraina14:4015:00478km
Korosten, Коростень, д. Е-373,АЗС Фактор, Ukraina17:2017:25650km
Sarny, Сарни, АС вул.Бєлгородська 39, Ukraina19:2019:30813km
Kovel, Ковель, д. E-373, АЗС WOG, Ukraina21:0521:15953km
Starovoitove, Старовойтове (Ягодин), Ukraina22:4022:401016km
DOROHUSK, Polska23:2523:251017km
Lublin, Al. Tysiąclecia 5a, Polska1:001:101116km
Warszawa, Dw. Zach. Al. J. 144, Polska4:104:201296km
5:395:427km
Opoczno Południe, Polska6:376:39125km
Włoszczowa Północ, Polska7:127:17188km
Miechów, Polska7:537:55255km
Kraków Główny, Polska8:238:29297km
8:45
Kraków AGH/UR, Polska8:518:514km
KRAKÓW, Jubilat, Polska8:538:535km
Kraków Rondo Matecznego, Polska8:578:577km
Kraków Borek Fałęcki, Polska9:039:0310km
Myślenice Estakada, Polska9:269:2636km
Skomielna Biała “skrzyżowanie”, Polska9:539:5365km
Klikuszowa, Polska10:1110:1182km
Nowy Targ, D.A., Polska10:2010:2088km
Szaflary Wieś, Polska10:3010:3095km
Bańska Niżna, Polska10:3310:3398km
Biały Dunajec “Kościół”, Polska10:3710:37100km
Biały Dunajec Górny, Polska10:4110:41102km
Poronin PKP, Polska10:4310:43104km
Zakopane ul.Kasprowicza, Polska10:5110:51109km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki, Polska10:53110km