katowice zakopane jak dojechać
0 Comments

Autobus Katowice – Zakopane

Droga z Katowic do Zakopanego wynosi około 170 kilometrów. Podróż autobusem trwa od trzech do pięciu godzin. Czas przejazdu zależy od przewoźnika, a także godziny podróży, czy nawet daty, w której planujemy wyjazd (w godzinach szczytu, czy miesiącach letnich, podróż może się wydłużyć ze względu na korki). Zazwyczaj są to autobusy bezpośrednie, choć czasem znajdziemy taki z przesiadką w Krakowie. Najpopularniejszymi przewoźnikami na tej trasie są FlixBus oraz Leo Express. Inni przewoźnicy, jakich znajdziemy, to Telesfor oraz Unibus. Przystankiem początkowym jest Dworzec Autobusowy w Katowicach przy ulicy Piotra Skargi. Autobus kończy trasę w Zakopanem na Placu Autobusowym przy ulicy Chramcówki, skąd mamy kilkanaście minut drogi piechotą do centrum miasta. Autobusy kursują prawie przez całą dobę. Najwcześniejszy wyjeżdża około godziny trzeciej, a ostatni przed osiemnastą. W pojazdach znajdziemy takie udogodnienia jak toaleta, sieć wifi, klimatyzacja oraz gniazdko elektryczne. W niektórych z nich, dodatkowym udogodnieniem jest duża odległość między siedzeniami, dzięki czemu w przypadku przedłużającej się podróży, warunki będą na tyle komfortowe, aby choć przez chwilę się przespać. Zaletą autobusów jest też to, że możemy wziąć ze sobą duży bagaż, co byłoby dodatkowo płatne w przypadku podróży samolotem.

Ceny biletów autobusowych

W tym przypadku ceny różnią się między sobą w zależności od przewoźnika czy godziny wyjazdu. Często można jednak zdobyć bilety w promocyjnych cenach, dlatego warto sprawdzać stronę danego przewoźnika już jakiś czas przed wyjazdem. Czasem, tak jak w przypadku pociągów, koszt biletu rośnie wraz ze zbliżającą się datą wyjazdu, dlatego taką podróż najlepiej zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Bilety autobusowe z Katowic do Zakopanego można zdobyć w cenie od trzydziestu do siedemdziesięciu złotych.

Jeśli nie wiemy jeszcze, o której dokładnie pojedziemy lub do ostatniej chwili nie znamy daty wyjazdu, dobrym pomysłem będzie karnet kolejowy. To najlepsze wyjście także wtedy, gdy nie chcemy ograniczać się do zwiedzania tylko jednego miasta i czeka nas nie jedna, a kilka podróży pociągiem w krótkim czasie. Posiadacze takiego karnetu mogą również wysiąść na którejś z pośrednich stacji i w dowolnym momencie kontynuować swoją podróż do stacji docelowej.

Jeśli jednak jesteśmy przekonani, że nie będziemy podróżować pociągami zbyt wiele i przejazd do Zakopanego nam wystarcza, zwykłe bilety na pociąg będą dobrym wyborem. W przypadku PKP warto kupić bilety z wyprzedzeniem. Im szybciej zdecydujemy się na zakup, tym mniej zapłacimy. Wraz ze zbliżającą się datą wyjazdu, ceny zaczynają wzrastać.

Pociąg z Katowic do Zakopanego

Wybierając ten sposób podróżowania musimy przygotować się na jedną lub dwie przesiadki w trakcie przejazdu. Przewoźnicy na tej trasie to Koleje Śląskie i Przewozy Regionalne. Czas trwania podróży to od sześciu do ośmiu godzin. Pierwszy pociąg odjeżdża z Dworca Głównego w Katowicach po godzinie 5.30. Ilość przesiadek i ich rodzaj zależy od godziny odjazdu, którą wybierzemy. Możliwa jest przesiadka z pociągu na autobus w Krakowie lub pomiędzy pociągami w Bielsku – Białej i Kalwarii Zebrzydowskiej. Ten sposób podróżowania nie jest jednak drogi. Ceny biletów w jedną stronę wahają się w okolicach 20 złotych. W tym przypadku można również zabrać ze sobą jeden duży bagaż oraz bagaż podręczny. W wagonach znajdują się toalety, a często także klimatyzacja, wifi, czy gniazdko elektryczne. W pociągach jest również możliwość przewozu rowerów, jeśli chcemy zwiedzać górskie szlaki właśnie w ten sposób. Dokładny rozkład jazdy, opis trasy oraz możliwość zakupu biletów znajdziemy na stronie internetowej PKP rozklad-pkp.pl.

Katowice i Zakopane w pigułce. Co warto wiedzieć o mieście i jego atrakcjach

Katowice to stolica Górnego Śląska. Jest to dwunaste miasto w kraju pod względem powierzchni. Podczas pobytu w tym miejscu warto odwiedzić zabytkową dzielnicę Nikiszowiec z charakterystycznymi domami z czerwonej cegły, a miłośnicy rozrywki wolny czas spędzić mogą w Śląskim Wesołym Miasteczku Legendia. Ceny biletów oraz godziny otwarcia sprawdzimy na stronie legendia.pl. Tam też można kupić bilety online, dzięki czemu zaoszczędzimy czas przeznaczony na stanie w kolejkach. Inne warte odwiedzenia miejsca to z pewnością Spodek, czy Muzeum Śląskie, a także wnętrze Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Katowice słyną z licznych imprez kulturalnych i festiwali, na które zjeżdżają ludzie z całego świata. Są to między innymi Rawa Blues Festiwal, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent Katowice, czy nowo powstały Fest Festival. Na katowickim rynku, obok Teatru Śląskiego, często odbywają się różnego rodzaju jarmarki (np. Jarmark Bożonarodzeniowy, czy Jarmark Francuski) , na których można znaleźć zarówno potrawy lokalne, jak i wyroby z całego świata.

Zakopane to miasto w województwie małopolskim. Jest jedną z największych turystycznych miejscowości położonych w okolicach gór. Potocznie nazywany jest zimową stolicą Polski, będąc ośrodkiem sportów zimowych. Przykładem są tysiące turystów zjeżdżających co rok na Puchar Świata w skokach narciarskich odbywający się na Wielkiej Krokwi. Więcej o tych zawodach można przeczytać tutaj. Oprócz sportów zimowych turyści chętnie przyjeżdżają by pospacerować po górskich szlakach w Tatrach. Najpopularniejsze destynacje to Gubałówka, Giewont, Kasprowy Wierch, czy pobliskie Morskie Oko. Najpopularniejszym miejscem w Zakopanem są Krupówki. To najbardziej zatłoczona ulica w całym mieście pełna restauracji, sklepów i wystawców ulicznych. Inne miejsca warte odwiedzenia to Muzeum Oscypka – najbardziej znanego, regionalnego przysmaku, Muzeum Karola Szymanowskiego, czy Teatr imienia S.I.Witkiewicza. W okolicy znajdziemy również duże aquaparki, czy baseny termalne, a w wakacyjnych miesiącach odbywa się tu kino plenerowe.

Do Zakopanego z Katowice można dotrzeć pociągiem, autobusem i samochodem.

Ruch na trasie Katowice-Zakopane może być szczególnie nasilony w wakacje, a także w okolicach świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku i podczas ferii zimowych, kiedy trwa sezon narciarski i miłośnicy sportów zimowych chcą wziąć udział w białym szaleństwie. Odcinek ten ma długość około 190 km i można go w zasadzie pokonać wykorzystując 3 różne środki transportu.

Jak najszybciej dojechać do Zakopanego z Katowice?

Zdecydowanie najszybszym środkiem transportu z Katowic do Zakopanego będzie samochód. Trasę tę można spokojnie pokonać w 2h30min do 3h. Zasadniczo istnieją dwa sposoby – pierwszym jest dojazd do Krakowa przez trasę A4, a następnie kierować się w stronę Myślenic, Rabki Zdroju i trasy Zakopianki. Druga możliwa trasa prowadzi przez Tychy, Bielsko-Białą, Szczyrk i częściowo przez Słowację, aby dojechać do Czarnego Dunajca i stamtąd kierować się do Zakopanego. Jeśli nie masz oporów przed tym, żeby jeździć z obcymi ludźmi w samochodzie, zarówno jako pasażer, jak i kierowca, zawsze możesz skorzystać z usług Blablacar i dzielić swój przejazd z innymi, a tym samym obniżyć koszty podróży.

Dojazd samochodem:

Odległość z Katowice do Zakopanego : 180-190 km
Сzas jazdy samochodem : 3 godziny
Trasa: A4

* Na trasie są płatne drogi.

Jak dojechać autobusem z Katowice do Zakopanego?

Przewoźnik: LEO Express a.s.
Сzas jazdy : 3 godziny 15 minut
Сzas odjazdu: 3:45
Сzas przyjazdu: 7:00
Przystanki autobusowe:

3:45 Katowice
4:58 Krakow, Bus Station Bosacka
5:40 Myślenice Estakada
6:15 Rabka Zdrój Dworzec Autobusowy
6:40 Nowy Targ D.A.
7:00 Zakopane Plac PKP przy ul.Chramcówki

Istnieje wielu przewoźników, także prywatnych, którzy zawiozą nas bezpośrednio z Katowic do Zakopanego, w większości w czasie nie dłuższym niż cztery godziny. Wśród nich można wymienić takich jak Polski Bus, Telesfor, AD Euro-Trans, Aviva, Kayatrans. Możliwy jest także dojazd z Katowic do Zakopanego, w tym korzystając z usług PKS Zielona Góra i PKS Kłodzko. Ceny biletów wahają się między dwadzieścia a czterdzieści złotych, w zależności od przewoźnika, daty, pory dnia itp.

 

Dojazd pociągiem:

Przewoźnik:Koleje Śląskie, PKP Intercity SA
Сzas jazdy : 5 godzin 24 minut
Сzas odjazdu: 12:43
Сzas przyjazdu: 18:07
Przystanki :
12:43 Katowice
12:46 Katowice Brynów
12:50 Dworzec Kolejowy Katowice Ligota
12:53 Katowice Piotrowice
12:56 Katowice Podlesie
13:02 Tychy
13:05 Tychy Żwaków
13:10 Kobiór
13:15 Piasek
13:28 Pszczyna
13:37 Czechowice-Dziedzice
13:54 Bielsko-Biała Główna
14:34 Żywiec
14:56 Jeleśnia
15:48 Sucha Beskidzka
15:56 Maków Podhalański
16:47 Chabówka
17:28 Nowy Targ
17:59 Poronin
18:07 Zakopane

Dojazd z Katowice do Zakopanego pociągiem jest możliwy, ale na dobrą sprawę zajmuje wiele godzin i nie jest szczególnie wygodny czy tani. Nie ma bezpośrednich połączeń, należy dojechać do Krakowa pociągiem i stamtąd przesiąść się do pociągu do Zakopanego. Tego typu rozwiązanie zajmuje najmniej około 6h. Pokonanie tej trasy samochodem lub autobusem jest znacznie szybsze, wygodniejsze i tańsze.

Środek transportu jaki ostatecznie wybierzesz zależy od celu Twojej podróży, budżetu, planu do zrealizowania, tego czy jedziesz sam czy w większej grupie oraz innych indywidualnych potrzeb i czynników. Nie mniej jednak ten krótki poradnik powinien nieco rozjaśnić Twoje wątpliwości.

Rozkład jazdy autobusów i pociągów Katowice – Zakopane, Zakopane – Katowice:

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnik
Środek transportu
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane, Parking E.Leclerc16:3020:2039.99PLN3h 50minFlixBusBus
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane, Parking E.Leclerc19:3023:2539.99PLN3h 55minFlixBusBus
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane, Parking E.Leclerc16:3020:2059.99PLN3h 50minFlixBusBus
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane, Parking E.Leclerc9:2013:204h 0minFlixBusBus
KatowiceZakopane8:3613:324h 56minPKP Intercity S.A.Pociąg
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane, Parking E.Leclerc7:5011:4069.99PLN3h 50minFlixBusBus
KatowiceZakopane6:5911:454h 46minKoleje Śląskie Sp. z o.o.Pociąg
KATOWICE D.A. ul. SkargiZakopane Plac PKP Ul.Chramcówki3:266:4036.00PLN3h 14minTelesforBus
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane Plac PKP przy ul.Chramcówki2:556:3569.99PLN3h 40minFlixBusBus
KatowiceZakopane2:388:406h 2minPKP Intercity S.A.Pociąg
Katowice d.a.Zakopane – Krupówki, Targowica11:4015:3839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiZakopane Plac PKP Ul.Chramcówki10:2013:5541.00PLN3h 35minPKS Zielona Góra Sp. z o.o.Bus
Katowice d.a.Zakopane – Krupówki, Targowica5:509:4839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiZakopane Plac PKP Ul.Chramcówki3:457:0036.00PLN3h 15minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane, Parking E.Leclerc9:2013:2045.99PLN4h 0minFlixBusBus
KatowiceZakopane8:3613:324h 56minPKP Intercity S.A.Pociąg
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane, Parking E.Leclerc7:5011:4049.99PLN3h 50minFlixBusBus
KatowiceZakopane6:5911:454h 46minKoleje Śląskie Sp. z o.o.Pociąg
KATOWICE D.A. ul. SkargiZakopane Plac PKP Ul.Chramcówki3:266:4036.00PLN3h 14minTelesforBus
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.Zakopane Plac PKP przy ul.Chramcówki2:556:3549.99PLN3h 40minFlixBusBus
KatowiceZakopane2:388:406h 2minPKP Intercity S.A.Pociąg
Katowice d.a.Zakopane – Krupówki, Targowica11:4015:3839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiZakopane Plac PKP Ul.Chramcówki10:2013:5541.00PLN3h 35minPKS Zielona Góra Sp. z o.o.Bus
Katowice d.a.Zakopane – Krupówki, Targowica5:509:4839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus
KATOWICE D.A. ul. SkargiZakopane Plac PKP Ul.Chramcówki3:457:0036.00PLN3h 15minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Zakopane Plac PKP przy ul.ChramcówkiKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.23:303:1049.99PLN3h 40minFlixBusBus
Zakopane Plac PKP przy ul.ChramcówkiKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.23:303:1059.99PLN3h 40minFlixBusBus
ZakopaneKatowice20:552:065h 11minPKP Intercity S.A.Pociąg
Zakopane, Parking E.LeclercKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.16:4520:4049.99PLN3h 55minFlixBusBus
ZakopaneKatowice16:2721:114h 44minKoleje Śląskie Sp. z o.o.Pociąg
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiKATOWICE D.A. ul. Skargi16:0019:3536.00PLN3h 35minTelesforBus
ZakopaneKatowice15:0420:105h 6minPKP Intercity S.A.Pociąg
Zakopane, Parking E.LeclercKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.14:3518:3559.99PLN4h 0minFlixBusBus
Zakopane, Parking E.LeclercKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.10:0014:0049.99PLN4h 0minFlixBusBus
Zakopane, Parking E.LeclercKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.6:5510:5039.99PLN3h 55minFlixBusBus
Zakopane – Krupówki, TargowicaKatowice d.a.17:3021:2839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiKATOWICE D.A. ul. Skargi17:0020:3537.00PLN3h 35minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiKATOWICE D.A. ul. Skargi11:4515:2541.00PLN3h 40minPKS Zielona Góra Sp. z o.o.Bus
Zakopane – Krupówki, TargowicaKatowice d.a.11:0014:5839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus
ZakopaneKatowice20:552:065h 11minPKP Intercity S.A.Pociąg
Zakopane, Parking E.LeclercKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.16:4520:4049.99PLN3h 55minFlixBusBus
ZakopaneKatowice16:2721:114h 44minKoleje Śląskie Sp. z o.o.Pociąg
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiKATOWICE D.A. ul. Skargi16:0019:3536.00PLN3h 35minTelesforBus
ZakopaneKatowice15:0420:105h 6minPKP Intercity S.A.Pociąg
Zakopane, Parking E.LeclercKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.14:3518:3545.99PLN4h 0minFlixBusBus
Zakopane, Parking E.LeclercKatowice Bus station 1 Piotra Skargi str.6:5510:5045.99PLN3h 55minFlixBusBus
Zakopane – Krupówki, TargowicaKatowice d.a.17:3021:2839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiKATOWICE D.A. ul. Skargi17:0020:3537.00PLN3h 35minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiKATOWICE D.A. ul. Skargi11:4515:2541.00PLN3h 40minPKS Zielona Góra Sp. z o.o.Bus
Zakopane – Krupówki, TargowicaKatowice d.a.11:0014:5839.50PLN3h 58minZebraBus.plBus

Przystanki autobusowe na trasie Katowice – Zakopane, Zakopane – Katowice:

KatowiceZakopane36,00 zł3h:15min
StopPrzyjazdOdjazdOdległość od pierw. przystanku
3:403:45
KRAKÓW MDA4:484:5882km
Myślenice Estakada5:405:40117km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II6:156:15154km
Nowy Targ, D.A.6:406:40176km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki7:00199km
KatowiceZakopane39,50 zł3h:58min
5:50
SOSNOWIEC DWORZEC PKP 026:046:0410km
SOSNOWIEC, Niwka – Kościół6:146:1416km
JAWORZNO Osiedle Stałe6:236:2323km
JAWORZNO, Leopold6:266:2625km
Jaworzno Centrum6:306:3027km
KRAKÓW, Czarnowiejska7:237:2383km
Kraków Rondo Grunwaldzkie7:277:2785km
Kraków – Podgórze SKA7:417:4189km
Rabka Zdrój PKP8:438:43154km
Raba Wyżna PKP8:528:52162km
Czarny Dunajec-Droga wojewódz.9:159:15179km
Podczerwone Dolne9:199:19183km
Koniówka – Droga wojewódzka9:219:21185km
Chochołów-Kościół9:239:23187km
Chochołów – Skrzyżowanie9:259:25188km
Chochołów, Termy Chochołowskie, parking9:289:28190km
Witów Szkoła9:319:31192km
Witów – Kościół9:339:33193km
Witów-Dolina Chochołowska skrz9:389:38197km
KOŚCIELISKO, Dolina Kościeliska9:419:41199km
Kościelisko Nędzówka9:439:43200km
Zakopane Krzeptówki9:469:46202km
Zakopane – Krupówki, Targowica9:48204km
KatowiceZakopane41,00 zł3h:35min
10:1510:20
KRAKÓW MDA11:3011:4575km
Myślenice Estakada12:2512:25110km
Chabówka “Wiadukt”13:0313:03144km
Nowy Targ, D.A.13:2513:25162km
Biały Dunajec U.G.13:3813:38173km
Poronin PKP13:4513:45178km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki13:55184km
KatowiceZakopaneNaN NaN6h:2min
2:172:38
Tychy2:552:5716km
Pszczyna3:113:1335km
Czechowice-Dziedzice3:213:2343km
Bielsko-Biała Główna3:343:5255km
Kęty4:174:1871km
Andrychów4:384:5083km
Wadowice5:115:1296km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona5:365:55113km
Sucha Beskidzka Zamek6:226:23136km
Maków Podhalański6:306:32142km
Chabówka7:097:23169km
Nowy Targ7:578:15191km
Poronin8:288:30206km
Zakopane8:40212km
11:40
SOSNOWIEC DWORZEC PKP 0211:5411:5410km
SOSNOWIEC, Niwka – Kościół12:0412:0416km
JAWORZNO Osiedle Stałe12:1312:1323km
JAWORZNO, Leopold12:1612:1625km
Jaworzno Centrum12:2012:2027km
KRAKÓW, Czarnowiejska13:1313:1383km
Kraków Rondo Grunwaldzkie13:1713:1785km
Kraków – Podgórze SKA13:3113:3189km
Rabka Zdrój PKP14:3314:33154km
Raba Wyżna PKP14:4214:42162km
Czarny Dunajec-Droga wojewódz.15:0515:05179km
Podczerwone Dolne15:0915:09183km
Koniówka – Droga wojewódzka15:1115:11185km
Chochołów-Kościół15:1315:13187km
Chochołów – Skrzyżowanie15:1515:15188km
Chochołów, Termy Chochołowskie, parking15:1815:18190km
Witów Szkoła15:2115:21192km
Witów – Kościół15:2315:23193km
Witów-Dolina Chochołowska skrz15:2815:28197km
KOŚCIELISKO, Dolina Kościeliska15:3115:31199km
Kościelisko Nędzówka15:3315:33200km
Zakopane Krzeptówki15:3615:36202km
Zakopane – Krupówki, Targowica15:38204km
KatowiceZakopane69,99 zł3h:40min
2:502:55
Kraków MDA, ul. Bosacka 184:054:1570km
Myślenice5:005:0596km
Nowy Targ, D.A.6:006:05136km
Zakopane Plac PKP przy ul.Chramcówki6:35156km
KatowiceZakopane36,00 zł3h:14min
3:263:26
KRAKÓW MDA4:354:4081km
Myślenice Estakada5:205:20121km
Rabka Zdrój Zabornia5:525:52150km
Nowy Targ, D.A.6:126:12168km
Biały Dunajec “Kościół”6:256:25180km
Poronin PKP6:306:30184km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki6:40191km
KatowiceZakopaneNaN NaN4h:46min
6:59
Katowice Ligota7:047:056km
Tychy7:137:1417km
Pszczyna7:257:2636km
Czechowice-Dziedzice7:337:3444km
Bielsko-Biała Główna7:457:5055km
Żywiec8:128:1976km
Jeleśnia8:438:4387km
Hucisko9:039:0396km
Lachowice Centrum9:189:18102km
Sucha Beskidzka9:389:43111km
Maków Podhalański9:509:50119km
Osielec9:589:58128km
Jordanów10:0610:06136km
Chabówka10:1810:26146km
Rabka-Zdrój10:3010:37148km
Chabówka10:4010:41150km
Pyzówka10:5910:59165km
Nowy Targ11:1411:19172km
Biały Dunajec11:2811:33184km
Poronin11:3611:37187km
Zakopane11:45193km
KatowiceZakopane39,99 zł3h:40min
ZakopaneKatowice39,50 zł3h:58min
11:00
Zakopane Krzeptówki11:0211:021km
Kościelisko Nędzówka11:0511:053km
KOŚCIELISKO, Dolina Kościeliska11:0711:075km
Witów-Dolina Chochołowska skrz11:1011:107km
Witów – Kościół11:1411:1411km
Witów Szkoła11:1611:1612km
Chochołów, Termy Chochołowskie, parking11:2211:2214km
Chochołów – Skrzyżowanie11:2411:2416km
Chochołów-Kościół11:2511:2517km
Koniówka – Droga wojewódzka11:2711:2719km
Podczerwone Dolne11:2911:2921km
Czarny Dunajec-Droga wojewódz.11:3311:3325km
Raba Wyżna PKP11:5311:5342km
Rabka Zdrój PKP12:0212:0249km
Kraków – Podgórze SKA13:1813:18115km
Kraków Rondo Grunwaldzkie13:2213:22119km
KRAKÓW, Czarnowiejska13:2713:27121km
Jaworzno Centrum14:2014:20177km
JAWORZNO, Leopold14:2414:24179km
JAWORZNO Osiedle Stałe14:2714:27181km
SOSNOWIEC, Niwka – Kościół14:3614:36188km
SOSNOWIEC DWORZEC PKP 0214:4614:46194km
Katowice d.a.14:58204km
KatowiceZakopane69,99 zł3h:50min
7:50
Kraków MDA, ul. Bosacka 189:009:1070km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II10:2510:30121km
Chochołów11:1011:10150km
Kościelisko – Szeligówka11:3011:30160km
Zakopane, Parking E.Leclerc11:40165km
ZakopaneKatowice41,00 zł3h:40min
11:45
Poronin PKP11:5511:556km
Biały Dunajec U.G.12:0212:0211km
Nowy Targ, D.A.12:1512:1522km
Chabówka “Wiadukt”12:4012:4040km
Myślenice Estakada13:2013:2074km
KRAKÓW MDA14:0014:15109km
KATOWICE D.A. ul. Skargi15:2515:30184km
KatowiceZakopane39,99 zł3h:50min
KatowiceZakopane59,99 zł3h:50min
16:30
Balice, Kraków lotnisko17:3017:3560km
Kraków MDA, ul. Bosacka 1818:0018:1070km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II19:2519:25121km
Nowy Targ, D.A.19:5019:50136km
Zakopane, Parking E.Leclerc20:20157km
KatowiceZakopaneNaN NaN4h:56min
8:36
Tychy8:498:5116km
Pszczyna9:039:0535km
Czechowice-Dziedzice9:139:1543km
Bielsko-Biała Główna9:269:2855km
Żywiec9:5510:1076km
Jeleśnia10:3510:3787km
Sucha Beskidzka11:3111:33111km
Maków Podhalański11:4111:43118km
Chabówka12:1212:26146km
Nowy Targ13:0613:08168km
Poronin13:2113:23183km
Zakopane13:32189km
KatowiceZakopane39,99 zł3h:55min
19:2519:30
Balice, Kraków lotnisko20:3020:3560km
Kraków MDA, ul. Bosacka 1821:0021:1070km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II22:2522:25121km
Nowy Targ, D.A.22:5022:55136km
Zakopane, Parking E.Leclerc23:25157km
ZakopaneKatowice39,99 zł3h:55min
6:55
Nowy Targ, D.A.7:257:2520km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II7:507:5536km
Kraków MDA, ul. Bosacka 189:109:2086km
Balice, Kraków lotnisko9:459:5097km
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.10:50157km
ZakopaneKatowice36,00 zł3h:35min
16:00
Poronin PKP16:0916:097km
Biały Dunajec “Kościół”16:1316:1311km
Nowy Targ, D.A.16:2616:2623km
Rabka Zdrój Zabornia16:4616:4641km
Myślenice Estakada17:1517:1570km
KRAKÓW MDA18:1018:20110km
KATOWICE D.A. ul. Skargi19:3519:35191km
ZakopaneKatowiceNaN NaN4h:44min
16:27
Poronin16:3516:356km
Biały Dunajec16:3916:409km
Nowy Targ16:5016:5021km
Pyzówka17:0517:0528km
Chabówka17:3117:3243km
Rabka-Zdrój17:3617:4645km
Chabówka17:5017:5047km
Jordanów18:0118:0258km
Osielec18:0918:1065km
Maków Podhalański18:1818:1874km
Sucha Beskidzka18:2518:2782km
Lachowice Centrum18:5318:5391km
Hucisko19:0719:0898km
Jeleśnia19:2719:27106km
Żywiec19:5220:01117km
Bielsko-Biała Główna20:2320:24138km
Czechowice-Dziedzice20:3420:35149km
Pszczyna20:4320:44158km
Tychy20:5620:57177km
Katowice Ligota21:0521:05188km
Katowice21:11193km
ZakopaneKatowice45,99 zł3h:55min
16:45
Kościelisko – Szeligówka16:5016:555km
Chochołów17:2017:2015km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II18:0018:0544km
Kraków MDA, ul. Bosacka 1819:2019:3595km
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.20:40165km
ZakopaneKatowiceNaN NaN5h:6min
15:04
Poronin15:1315:145km
Nowy Targ15:2715:2920km
Chabówka16:0816:2243km
Maków Podhalański16:5416:5570km
Sucha Beskidzka17:0317:0478km
Jeleśnia17:5717:59102km
Żywiec18:2518:43113km
Bielsko-Biała Główna19:0519:16133km
Czechowice-Dziedzice19:2719:30145km
Pszczyna19:3819:41153km
Tychy19:5319:55172km
Katowice20:1020:20188km
ZakopaneKatowice49,99 zł3h:55min
ZakopaneKatowice59,99 zł4h:0min
14:35
Nowy Targ, D.A.15:0515:1020km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II15:3515:4036km
Kraków MDA, ul. Bosacka 1816:5517:0586km
Balice, Kraków lotnisko17:3017:3597km
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.18:3518:40157km
ZakopaneKatowice59,99 zł3h:40min
23:30
Nowy Targ, D.A.0:000:0520km
Myślenice1:001:0560km
Kraków MDA, ul. Bosacka 181:502:0086km
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.3:103:15156km
ZakopaneKatowice39,99 zł3h:40min
ZakopaneKatowiceNaN NaN5h:11min
20:55
Poronin21:0421:065km
Nowy Targ21:1921:2120km
Chabówka22:0122:1543km
Maków Podhalański22:4322:4570km
Sucha Beskidzka Zamek22:5022:5176km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona23:1723:1998km
Wadowice23:4223:43116km
Andrychów0:040:05129km
Kęty0:250:26140km
Bielsko-Biała Główna0:511:09157km
Czechowice-Dziedzice1:211:23168km
Pszczyna1:311:33177km
Tychy1:481:50196km
Katowice2:062:32212km
ZakopaneKatowice49,99 zł4h:0min
10:00
Nowy Targ, D.A.10:3010:3520km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II11:0011:0536km
Kraków MDA, ul. Bosacka 1812:2012:3086km
Balice, Kraków lotnisko12:5513:0097km
Katowice Bus station 1 Piotra Skargi str.14:0014:05157km
KatowiceZakopane35,99 zł3h:55min
ZakopaneKatowice45,99 zł4h:0min
ZakopaneKatowice37,00 zł3h:35min
17:00
Nowy Targ, D.A.17:2817:2823km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II17:5417:5445km
Myślenice Estakada18:3618:3682km
KRAKÓW MDA19:1219:22117km
KATOWICE D.A. ul. Skargi20:3520:40199km
17:30
Zakopane Krzeptówki17:3217:321km
Kościelisko Nędzówka17:3517:353km
KOŚCIELISKO, Dolina Kościeliska17:3717:375km
Witów-Dolina Chochołowska skrz17:4017:407km
Witów – Kościół17:4417:4411km
Witów Szkoła17:4617:4612km
Chochołów, Termy Chochołowskie, parking17:5217:5214km
Chochołów – Skrzyżowanie17:5417:5416km
Chochołów-Kościół17:5517:5517km
Koniówka – Droga wojewódzka17:5717:5719km
Podczerwone Dolne17:5917:5921km
Czarny Dunajec-Droga wojewódz.18:0318:0325km
Raba Wyżna PKP18:2318:2342km
Rabka Zdrój PKP18:3218:3249km
Kraków – Podgórze SKA19:4819:48115km
Kraków Rondo Grunwaldzkie19:5219:52119km
KRAKÓW, Czarnowiejska19:5719:57121km
Jaworzno Centrum20:5020:50177km
JAWORZNO, Leopold20:5420:54179km
JAWORZNO Osiedle Stałe20:5720:57181km
SOSNOWIEC, Niwka – Kościół21:0621:06188km
SOSNOWIEC DWORZEC PKP 0221:1621:16194km
Katowice d.a.21:28204km
KatowiceZakopane45,99 zł4h:0min
9:159:20
Balice, Kraków lotnisko10:2010:2560km
Kraków MDA, ul. Bosacka 1810:5011:0070km
Rabka Zdrój ul.Jana Pawła II12:1512:20121km
Nowy Targ, D.A.12:4512:50136km
Zakopane, Parking E.Leclerc13:20157km