0 Comments

Z Bydgoszczy do Zakopanego jest bardzo daleka droga, ale nawet wartości wyraźnie zbliżające się do granicy 600 kilometrów nie powstrzymają spragnionych górskich pejzaży turystów. Różnymi środkami docierają oni na Podhale, aby po wielu godzinach w trasie znaleźć się u stóp polskich Tatr.

Bus Bydgoszcz – Zakopane

Najszybciej z największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego w rejon najwyższych gór Polski podróżnych zawiezie AD EuroTrans. Podróż odbywa się w ramach stałej relacji z Ustki i prowadzi przez Toruń, Włocławek, Częstochowę, Katowice i Kraków. Trwa blisko 10 godzin, lecz nocny kurs sprzyja drzemkom w podróży, dzięki czemu odcinek Bydgoszcz – Zakopane można pokonać, przesypiając część trasy.

Podróżny za usługę przeważnie zapłaci powyżej 100 zł, ale niekiedy można nabyć bilet już za 67 zł, dlatego warto śledzić informacje o cenowych atrakcjach, gdyż pozwalają one sporo zaoszczędzić. Połączenia z Bydgoszczy oferuje także FlixBus. Nie są to jednak połączenia bezpośrednie, a konieczność dokonania przesiadki wydłuża wycieczkę o kilka godzin.

Jak dojechać pociągiem z Bydgoszczy do Zakopanego?

Z powodu wyłączenia z ruchu odcinka torów na trasie prowadzącej pod Giewont dojazd koleją na Podhale szczególnie z dalszych rejonów kraju jest mocno utrudniony. We wcześniejszych latach, głównie w czasie największej aktywności pasażerów, czyli sezonie wakacyjnym, realizowane były bezpośrednie nocne połączenia z Trójmiasta przez Bydgoszcz do Zakopanego, ale prowadzone prace nie pozwalają obecnie na uruchomienie takich kursów.

Decydując się na podróż pociągiem, trzeba liczyć się z przesiadkami oraz długim czasem przejazdu, wynoszącym minimum 10 godzin. Taki wariant obejmuje transport dwoma maszynami Twoich Linii Kolejowych, Zastępczą Komunikacją Autobusową oraz od Nowego Targu pociągiem Podhalańskiej Kolei Regionalnej.

Jak dojechać samochodem z Bydgoszczy do Zakopanego?

Bydgoszcz – Zakopane w linii prostej to odcinek liczący 447 kilometrów, z kolei planując dostać się z miasta położonego nad Wisłą w polskie Tatry, trzeba liczyć się z koniecznością pokonania przynajmniej 578 kilometrów. Trasa wiedzie europejską nitką E75, omijając od zachodu Włocławek, zahaczając o wschodnie rejony Łodzi i biegnąc w kierunku Aglomeracji Śląskiej.

Następnie należy kierować się na Kraków, by potem wjechać na ekspresową S7 i w ostatniej fazie od Rabki-Zdroju podróż kontynuować Drogą Krajową nr 47. Czas przejazdu szacuje się na 6 godzin i 35 minut, ale myśląc o wyjeździe w okresie wakacji, ferii zimowych lub w weekend, należy być świadomym, że z powodu wzmożonego ruchu wartość ta ulegnie zwiększeniu.

Jeśli jednak więcej osób pójdzie z duchem idei wspólnych przejazdów, jakie można wyszukać za pośrednictwem BlaBlaCar, ruch na drogach będzie mniejszy. Szansa przyłączenia się do innych turystów podróżujących w konkretnym kierunku niesie za sobą wiele korzyści, pozwalając zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie przyczynić się do ograniczenia korków.

Rozkład jazdy autobusów i pociągów Bydgoszcz – Zakopane, Zakopane – Bydgoszcz

Przystanek początkowyPrzystanek końcowyCzas odjazduCzas przyjazduCena za biletCzas podróżyPrzewoźnikTyp transportu
Bydgoszcz GłównaZakopane6:1318:1011h 57minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane6:1318:1011h 57minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane12:4122:289h 47minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane6:1318:1011h 57minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane12:4122:289h 47minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane6:1318:1011h 57minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz D.A.Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki21:107:0096.00PLN9h 50minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Bydgoszcz D.A.Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki21:107:0096.00PLN9h 50minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Bydgoszcz GłównaZakopane12:4122:289h 47minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane6:1318:1011h 57minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane12:4122:289h 47minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz GłównaZakopane6:1318:1011h 57minPKP Intercity S.A.Pociąg
Bydgoszcz D.A.Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki21:107:0096.00PLN9h 50minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Bydgoszcz D.A.Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki21:107:0096.00PLN9h 50minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
ZakopaneBydgoszcz Główna6:0016:0710h 7minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna6:0016:0710h 7minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna10:3022:4012h 10minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna6:0016:0710h 7minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna10:3022:4012h 10minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna6:0016:0710h 7minPKP Intercity S.A.Pociąg
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiBydgoszcz D.A.17:003:0096.00PLN10h 0minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiBydgoszcz D.A.17:003:0096.00PLN10h 0minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
ZakopaneBydgoszcz Główna10:3022:4012h 10minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna6:0016:0710h 7minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna10:3022:4012h 10minPKP Intercity S.A.Pociąg
ZakopaneBydgoszcz Główna6:0016:0710h 7minPKP Intercity S.A.Pociąg
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiBydgoszcz D.A.17:003:0096.00PLN10h 0minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus
Zakopane Plac PKP Ul.ChramcówkiBydgoszcz D.A.17:003:0096.00PLN10h 0minAD Euro-Trans Biuro PodróżyBus

Przystanki autobusowe, pociągi na trasie Bydgoszcz – Zakopane, Zakopane – Bydgoszcz

BydgoszczZakopane96,00 zł9h:50min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
21:0521:10
Toruń D.A.21:5522:0046km
WŁOCŁAWEK D.A.22:5523:00102km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K0:430:48211km
Częstochowa D.A.2:302:35334km
KATOWICE D.A. ul. Skargi3:403:45409km
KRAKÓW MDA4:484:58491km
Myślenice Estakada5:405:40526km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II6:156:15563km
Nowy Targ, D.A.6:406:40585km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki7:00608km
BydgoszczZakopane96,00 zł9h:50min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
21:0521:10
Toruń D.A.21:5522:0046km
WŁOCŁAWEK D.A.22:5523:00102km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K0:430:48211km
Częstochowa D.A.2:302:35334km
KATOWICE D.A. ul. Skargi3:403:45409km
KRAKÓW MDA4:484:58491km
Myślenice Estakada5:405:40526km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II6:156:15563km
Nowy Targ, D.A.6:406:40585km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki7:00608km
BydgoszczZakopane96,00 zł9h:50min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
21:0521:10
Toruń D.A.21:5522:0046km
WŁOCŁAWEK D.A.22:5523:00102km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K0:430:48211km
Częstochowa D.A.2:302:35334km
KATOWICE D.A. ul. Skargi3:403:45409km
KRAKÓW MDA4:484:58491km
Myślenice Estakada5:405:40526km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II6:156:15563km
Nowy Targ, D.A.6:406:40585km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki7:00608km
BydgoszczZakopaneNaN NaN11h:57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:13
Inowrocław6:416:4245km
Mogilno7:007:0171km
Gniezno7:187:20101km
Poznań Główny7:498:00151km
Kościan8:318:32193km
Leszno9:039:04220km
Rawicz9:289:29253km
Żmigród9:409:41269km
Oborniki Śląskie9:539:54290km
Wrocław Mikołajów10:0810:09312km
Wrocław Główny10:1510:20316km
Oława10:3610:37342km
Brzeg10:4610:47358km
Opole Główne11:1211:14398km
Gogolin11:3911:40418km
Zdzieszowice11:5211:53429km
Kędzierzyn-Koźle12:0812:09439km
Kuźnia Raciborska12:2512:26457km
Rybnik12:4912:51482km
Żory13:0013:01496km
Pszczyna13:3413:35518km
Czechowice-Dziedzice13:4313:44526km
Bielsko-Biała Główna13:5613:58538km
Żywiec14:2114:35559km
Jeleśnia15:0015:01570km
Sucha Beskidzka15:5515:56594km
Maków Podhalański16:0416:05601km
Chabówka16:3917:01629km
Nowy Targ17:4117:47651km
Poronin18:0018:01666km
Zakopane18:10672km
ZakopaneBydgoszcz96,00 zł10h:0min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
17:00
Nowy Targ, D.A.17:2817:2823km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II17:5417:5445km
Myślenice Estakada18:3618:3682km
KRAKÓW MDA19:1219:22117km
KATOWICE D.A. ul. Skargi20:3520:40199km
Częstochowa D.A.21:5021:55274km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K23:3023:35397km
WŁOCŁAWEK D.A.1:151:15506km
Toruń D.A.2:102:15562km
Bydgoszcz D.A.3:003:05608km
BydgoszczZakopane96,00 zł9h:50min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
21:0521:10
Toruń D.A.21:5522:0046km
WŁOCŁAWEK D.A.22:5523:00102km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K0:430:48211km
Częstochowa D.A.2:302:35334km
KATOWICE D.A. ul. Skargi3:403:45409km
KRAKÓW MDA4:484:58491km
Myślenice Estakada5:405:40526km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II6:156:15563km
Nowy Targ, D.A.6:406:40585km
Zakopane Plac PKP Ul.Chramcówki7:00608km
BydgoszczZakopaneNaN NaN11h:57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:13
Inowrocław6:416:4245km
Mogilno7:007:0171km
Gniezno7:187:20101km
Poznań Główny7:498:00151km
Kościan8:318:32193km
Leszno9:039:04220km
Rawicz9:289:29253km
Żmigród9:409:41269km
Oborniki Śląskie9:539:54290km
Wrocław Mikołajów10:0810:09312km
Wrocław Główny10:1510:20316km
Oława10:3610:37342km
Brzeg10:4610:47358km
Opole Główne11:1211:14398km
Gogolin11:3911:40418km
Zdzieszowice11:5211:53429km
Kędzierzyn-Koźle12:0812:09439km
Kuźnia Raciborska12:2512:26457km
Rybnik12:4912:51482km
Żory13:0013:01496km
Pszczyna13:3413:35518km
Czechowice-Dziedzice13:4313:44526km
Bielsko-Biała Główna13:5613:58538km
Żywiec14:2114:35559km
Jeleśnia15:0015:01570km
Sucha Beskidzka15:5515:56594km
Maków Podhalański16:0416:05601km
Chabówka16:3917:01629km
Nowy Targ17:4117:47651km
Poronin18:0018:01666km
Zakopane18:10672km
ZakopaneBydgoszcz96,00 zł10h:0min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
17:00
Nowy Targ, D.A.17:2817:2823km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II17:5417:5445km
Myślenice Estakada18:3618:3682km
KRAKÓW MDA19:1219:22117km
KATOWICE D.A. ul. Skargi20:3520:40199km
Częstochowa D.A.21:5021:55274km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K23:3023:35397km
WŁOCŁAWEK D.A.1:151:15506km
Toruń D.A.2:102:15562km
Bydgoszcz D.A.3:003:05608km
BydgoszczZakopaneNaN NaN9h:47min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:3112:41
Bydgoszcz Leśna12:4612:474km
Bydgoszcz Wschód12:5112:528km
Solec Kujawski13:0213:0322km
Toruń Główny13:2113:2351km
Aleksandrów Kujawski13:3613:3769km
Włocławek13:5713:58105km
Kutno14:3614:37160km
Łęczyca15:0115:02185km
Zgierz15:3315:34218km
Łódź Widzew15:4516:15231km
Tomaszów Mazowiecki16:4316:44277km
Opoczno Południe17:1117:12319km
Włoszczowa Północ17:4217:43381km
Miechów18:1618:17448km
Kraków Główny18:4518:57490km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona19:5519:56530km
Sucha Beskidzka Zamek20:2120:22552km
Maków Podhalański20:2820:29558km
Rabka-zdrój21:1021:20587km
Nowy Targ22:0422:05612km
Poronin22:1822:19627km
Zakopane22:28633km
BydgoszczZakopaneNaN NaN9h:47min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:3112:41
Bydgoszcz Leśna12:4612:474km
Bydgoszcz Wschód12:5112:528km
Solec Kujawski13:0213:0322km
Toruń Główny13:2113:2351km
Aleksandrów Kujawski13:3613:3769km
Włocławek13:5713:58105km
Kutno14:3614:37160km
Łęczyca15:0115:02185km
Zgierz15:3315:34218km
Łódź Widzew15:4516:15231km
Tomaszów Mazowiecki16:4316:44277km
Opoczno Południe17:1117:12319km
Włoszczowa Północ17:4217:43381km
Miechów18:1618:17448km
Kraków Główny18:4518:57490km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona19:5519:56530km
Sucha Beskidzka Zamek20:2120:22552km
Maków Podhalański20:2820:29558km
Rabka-zdrój21:1021:20587km
Nowy Targ22:0422:05612km
Poronin22:1822:19627km
Zakopane22:28633km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN10h:7min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:00
Poronin6:096:105km
Nowy Targ6:236:2420km
Rabka-zdrój7:027:1245km
Maków Podhalański7:447:4574km
Sucha Beskidzka Zamek7:517:5280km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona8:188:23102km
Kraków Główny9:179:34142km
Miechów10:0210:03184km
Włoszczowa Północ10:3710:38251km
Opoczno Południe11:1011:11313km
Tomaszów Mazowiecki11:4211:43355km
Łódź Widzew12:1112:36401km
Zgierz12:4812:50415km
Ozorków13:1313:19437km
Łęczyca13:3113:34447km
Kutno14:0214:03472km
Włocławek14:4114:49527km
Aleksandrów Kujawski15:0915:12564km
Toruń Główny15:2515:28581km
Solec Kujawski15:4615:47611km
Bydgoszcz Wschód15:5515:56624km
Bydgoszcz Leśna16:0116:02628km
Bydgoszcz Główna16:0716:21632km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN10h:7min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:00
Poronin6:096:105km
Nowy Targ6:236:2420km
Rabka-zdrój7:027:1245km
Maków Podhalański7:447:4574km
Sucha Beskidzka Zamek7:517:5280km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona8:188:23102km
Kraków Główny9:179:34142km
Miechów10:0210:03184km
Włoszczowa Północ10:3710:38251km
Opoczno Południe11:1011:11313km
Tomaszów Mazowiecki11:4211:43355km
Łódź Widzew12:1112:36401km
Zgierz12:4812:50415km
Ozorków13:1313:19437km
Łęczyca13:3113:34447km
Kutno14:0214:03472km
Włocławek14:4114:49527km
Aleksandrów Kujawski15:0915:12564km
Toruń Główny15:2515:28581km
Solec Kujawski15:4615:47611km
Bydgoszcz Wschód15:5515:56624km
Bydgoszcz Leśna16:0116:02628km
Bydgoszcz Główna16:0716:21632km
BydgoszczZakopaneNaN NaN11h:57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:13
Inowrocław6:416:4245km
Mogilno7:007:0171km
Gniezno7:187:20101km
Poznań Główny7:498:00151km
Kościan8:318:32193km
Leszno9:039:04220km
Rawicz9:289:29253km
Żmigród9:409:41269km
Oborniki Śląskie9:539:54290km
Wrocław Mikołajów10:0810:09312km
Wrocław Główny10:1510:20316km
Oława10:3610:37342km
Brzeg10:4610:47358km
Opole Główne11:1211:14398km
Gogolin11:3911:40418km
Zdzieszowice11:5211:53429km
Kędzierzyn-Koźle12:0812:09439km
Kuźnia Raciborska12:2512:26457km
Rybnik12:4912:51482km
Żory13:0013:01496km
Pszczyna13:3413:35518km
Czechowice-Dziedzice13:4313:44526km
Bielsko-Biała Główna13:5613:58538km
Żywiec14:2114:35559km
Jeleśnia15:0015:01570km
Sucha Beskidzka15:5515:56594km
Maków Podhalański16:0416:05601km
Chabówka16:3917:01629km
Nowy Targ17:4117:47651km
Poronin18:0018:01666km
Zakopane18:10672km
ZakopaneBydgoszcz96,00 zł10h:0min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
17:00
Nowy Targ, D.A.17:2817:2823km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II17:5417:5445km
Myślenice Estakada18:3618:3682km
KRAKÓW MDA19:1219:22117km
KATOWICE D.A. ul. Skargi20:3520:40199km
Częstochowa D.A.21:5021:55274km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K23:3023:35397km
WŁOCŁAWEK D.A.1:151:15506km
Toruń D.A.2:102:15562km
Bydgoszcz D.A.3:003:05608km
BydgoszczZakopaneNaN NaN11h:57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:13
Inowrocław6:416:4245km
Mogilno7:007:0171km
Gniezno7:187:20101km
Poznań Główny7:498:00151km
Kościan8:318:32193km
Leszno9:039:04220km
Rawicz9:289:29253km
Żmigród9:409:41269km
Oborniki Śląskie9:539:54290km
Wrocław Mikołajów10:0810:09312km
Wrocław Główny10:1510:20316km
Oława10:3610:37342km
Brzeg10:4610:47358km
Opole Główne11:1211:14398km
Gogolin11:3911:40418km
Zdzieszowice11:5211:53429km
Kędzierzyn-Koźle12:0812:09439km
Kuźnia Raciborska12:2512:26457km
Rybnik12:4912:51482km
Żory13:0013:01496km
Pszczyna13:3413:35518km
Czechowice-Dziedzice13:4313:44526km
Bielsko-Biała Główna13:5613:58538km
Żywiec14:2114:35559km
Jeleśnia15:0015:01570km
Sucha Beskidzka15:5515:56594km
Maków Podhalański16:0416:05601km
Chabówka16:3917:01629km
Nowy Targ17:4117:47651km
Poronin18:0018:01666km
Zakopane18:10672km
BydgoszczZakopaneNaN NaN9h:47min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:3112:41
Bydgoszcz Leśna12:4612:474km
Bydgoszcz Wschód12:5112:528km
Solec Kujawski13:0213:0322km
Toruń Główny13:2113:2351km
Aleksandrów Kujawski13:3613:3769km
Włocławek13:5713:58105km
Kutno14:3614:37160km
Łęczyca15:0115:02185km
Zgierz15:3315:34218km
Łódź Widzew15:4516:15231km
Tomaszów Mazowiecki16:4316:44277km
Opoczno Południe17:1117:12319km
Włoszczowa Północ17:4217:43381km
Miechów18:1618:17448km
Kraków Główny18:4518:57490km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona19:5519:56530km
Sucha Beskidzka Zamek20:2120:22552km
Maków Podhalański20:2820:29558km
Rabka-zdrój21:1021:20587km
Nowy Targ22:0422:05612km
Poronin22:1822:19627km
Zakopane22:28633km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN10h:7min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:00
Poronin6:096:105km
Nowy Targ6:236:2420km
Rabka-zdrój7:027:1245km
Maków Podhalański7:447:4574km
Sucha Beskidzka Zamek7:517:5280km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona8:188:23102km
Kraków Główny9:179:34142km
Miechów10:0210:03184km
Włoszczowa Północ10:3710:38251km
Opoczno Południe11:1011:11313km
Tomaszów Mazowiecki11:4211:43355km
Łódź Widzew12:1112:36401km
Zgierz12:4812:50415km
Ozorków13:1313:19437km
Łęczyca13:3113:34447km
Kutno14:0214:03472km
Włocławek14:4114:49527km
Aleksandrów Kujawski15:0915:12564km
Toruń Główny15:2515:28581km
Solec Kujawski15:4615:47611km
Bydgoszcz Wschód15:5515:56624km
Bydgoszcz Leśna16:0116:02628km
Bydgoszcz Główna16:0716:21632km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN12h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:30
Poronin10:3810:425km
Nowy Targ10:5610:5720km
Chabówka11:4111:5543km
Maków Podhalański12:2912:3070km
Sucha Beskidzka12:3812:3978km
Jeleśnia13:3413:35102km
Żywiec14:0014:23113km
Bielsko-Biała Główna14:4514:47133km
Czechowice-Dziedzice14:5814:59145km
Pszczyna15:0715:08153km
Żory15:4015:41175km
Rybnik15:5115:55189km
Kuźnia Raciborska16:1416:15214km
Kędzierzyn-Koźle16:3316:34232km
Zdzieszowice16:4816:51242km
Gogolin17:0117:03253km
Opole Główne17:3317:37274km
Brzeg18:0218:04314km
Oława18:1318:15329km
Wrocław Główny18:3318:41355km
Wrocław Mikołajów18:4618:47359km
Oborniki Śląskie19:0219:04382km
Żmigród19:1619:18403km
Rawicz19:3019:31418km
Leszno19:5719:58451km
Kościan20:2720:29478km
Poznań Główny21:0221:07520km
Gniezno21:3621:37570km
Mogilno21:5421:55600km
Inowrocław22:1222:13626km
Bydgoszcz Główna22:40672km
BydgoszczZakopaneNaN NaN11h:57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:13
Inowrocław6:416:4245km
Mogilno7:007:0171km
Gniezno7:187:20101km
Poznań Główny7:498:00151km
Kościan8:318:32193km
Leszno9:039:04220km
Rawicz9:289:29253km
Żmigród9:409:41269km
Oborniki Śląskie9:539:54290km
Wrocław Mikołajów10:0810:09312km
Wrocław Główny10:1510:20316km
Oława10:3610:37342km
Brzeg10:4610:47358km
Opole Główne11:1211:14398km
Gogolin11:3911:40418km
Zdzieszowice11:5211:53429km
Kędzierzyn-Koźle12:0812:09439km
Kuźnia Raciborska12:2512:26457km
Rybnik12:4912:51482km
Żory13:0013:01496km
Pszczyna13:3413:35518km
Czechowice-Dziedzice13:4313:44526km
Bielsko-Biała Główna13:5613:58538km
Żywiec14:2114:35559km
Jeleśnia15:0015:01570km
Sucha Beskidzka15:5515:56594km
Maków Podhalański16:0416:05601km
Chabówka16:3917:01629km
Nowy Targ17:4117:47651km
Poronin18:0018:01666km
Zakopane18:10672km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN10h:7min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:00
Poronin6:096:105km
Nowy Targ6:236:2420km
Rabka-zdrój7:027:1245km
Maków Podhalański7:447:4574km
Sucha Beskidzka Zamek7:517:5280km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona8:188:23102km
Kraków Główny9:179:34142km
Miechów10:0210:03184km
Włoszczowa Północ10:3710:38251km
Opoczno Południe11:1011:11313km
Tomaszów Mazowiecki11:4211:43355km
Łódź Widzew12:1112:36401km
Zgierz12:4812:50415km
Ozorków13:1313:19437km
Łęczyca13:3113:34447km
Kutno14:0214:03472km
Włocławek14:4114:49527km
Aleksandrów Kujawski15:0915:12564km
Toruń Główny15:2515:28581km
Solec Kujawski15:4615:47611km
Bydgoszcz Wschód15:5515:56624km
Bydgoszcz Leśna16:0116:02628km
Bydgoszcz Główna16:0716:21632km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN12h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:30
Poronin10:3810:425km
Nowy Targ10:5610:5720km
Chabówka11:4111:5543km
Maków Podhalański12:2912:3070km
Sucha Beskidzka12:3812:3978km
Jeleśnia13:3413:35102km
Żywiec14:0014:23113km
Bielsko-Biała Główna14:4514:47133km
Czechowice-Dziedzice14:5814:59145km
Pszczyna15:0715:08153km
Żory15:4015:41175km
Rybnik15:5115:55189km
Kuźnia Raciborska16:1416:15214km
Kędzierzyn-Koźle16:3316:34232km
Zdzieszowice16:4816:51242km
Gogolin17:0117:03253km
Opole Główne17:3317:37274km
Brzeg18:0218:04314km
Oława18:1318:15329km
Wrocław Główny18:3318:41355km
Wrocław Mikołajów18:4618:47359km
Oborniki Śląskie19:0219:04382km
Żmigród19:1619:18403km
Rawicz19:3019:31418km
Leszno19:5719:58451km
Kościan20:2720:29478km
Poznań Główny21:0221:07520km
Gniezno21:3621:37570km
Mogilno21:5421:55600km
Inowrocław22:1222:13626km
Bydgoszcz Główna22:40672km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN10h:7min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:00
Poronin6:096:105km
Nowy Targ6:236:2420km
Rabka-zdrój7:027:1245km
Maków Podhalański7:447:4574km
Sucha Beskidzka Zamek7:517:5280km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona8:188:23102km
Kraków Główny9:179:34142km
Miechów10:0210:03184km
Włoszczowa Północ10:3710:38251km
Opoczno Południe11:1011:11313km
Tomaszów Mazowiecki11:4211:43355km
Łódź Widzew12:1112:36401km
Zgierz12:4812:50415km
Ozorków13:1313:19437km
Łęczyca13:3113:34447km
Kutno14:0214:03472km
Włocławek14:4114:49527km
Aleksandrów Kujawski15:0915:12564km
Toruń Główny15:2515:28581km
Solec Kujawski15:4615:47611km
Bydgoszcz Wschód15:5515:56624km
Bydgoszcz Leśna16:0116:02628km
Bydgoszcz Główna16:0716:21632km
BydgoszczZakopaneNaN NaN9h:47min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
12:3112:41
Bydgoszcz Leśna12:4612:474km
Bydgoszcz Wschód12:5112:528km
Solec Kujawski13:0213:0322km
Toruń Główny13:2113:2351km
Aleksandrów Kujawski13:3613:3769km
Włocławek13:5713:58105km
Kutno14:3614:37160km
Łęczyca15:0115:02185km
Zgierz15:3315:34218km
Łódź Widzew15:4516:15231km
Tomaszów Mazowiecki16:4316:44277km
Opoczno Południe17:1117:12319km
Włoszczowa Północ17:4217:43381km
Miechów18:1618:17448km
Kraków Główny18:4518:57490km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona19:5519:56530km
Sucha Beskidzka Zamek20:2120:22552km
Maków Podhalański20:2820:29558km
Rabka-zdrój21:1021:20587km
Nowy Targ22:0422:05612km
Poronin22:1822:19627km
Zakopane22:28633km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN12h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:30
Poronin10:3810:425km
Nowy Targ10:5610:5720km
Chabówka11:4111:5543km
Maków Podhalański12:2912:3070km
Sucha Beskidzka12:3812:3978km
Jeleśnia13:3413:35102km
Żywiec14:0014:23113km
Bielsko-Biała Główna14:4514:47133km
Czechowice-Dziedzice14:5814:59145km
Pszczyna15:0715:08153km
Żory15:4015:41175km
Rybnik15:5115:55189km
Kuźnia Raciborska16:1416:15214km
Kędzierzyn-Koźle16:3316:34232km
Zdzieszowice16:4816:51242km
Gogolin17:0117:03253km
Opole Główne17:3317:37274km
Brzeg18:0218:04314km
Oława18:1318:15329km
Wrocław Główny18:3318:41355km
Wrocław Mikołajów18:4618:47359km
Oborniki Śląskie19:0219:04382km
Żmigród19:1619:18403km
Rawicz19:3019:31418km
Leszno19:5719:58451km
Kościan20:2720:29478km
Poznań Główny21:0221:07520km
Gniezno21:3621:37570km
Mogilno21:5421:55600km
Inowrocław22:1222:13626km
Bydgoszcz Główna22:40672km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN10h:7min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:00
Poronin6:096:105km
Nowy Targ6:236:2420km
Rabka-zdrój7:027:1245km
Maków Podhalański7:447:4574km
Sucha Beskidzka Zamek7:517:5280km
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona8:188:23102km
Kraków Główny9:179:34142km
Miechów10:0210:03184km
Włoszczowa Północ10:3710:38251km
Opoczno Południe11:1011:11313km
Tomaszów Mazowiecki11:4211:43355km
Łódź Widzew12:1112:36401km
Zgierz12:4812:50415km
Ozorków13:1313:19437km
Łęczyca13:3113:34447km
Kutno14:0214:03472km
Włocławek14:4114:49527km
Aleksandrów Kujawski15:0915:12564km
Toruń Główny15:2515:28581km
Solec Kujawski15:4615:47611km
Bydgoszcz Wschód15:5515:56624km
Bydgoszcz Leśna16:0116:02628km
Bydgoszcz Główna16:0716:21632km
ZakopaneBydgoszcz96,00 zł10h:0min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
17:00
Nowy Targ, D.A.17:2817:2823km
Rabka Zdrój D.A. ul. JP II17:5417:5445km
Myślenice Estakada18:3618:3682km
KRAKÓW MDA19:1219:22117km
KATOWICE D.A. ul. Skargi20:3520:40199km
Częstochowa D.A.21:5021:55274km
ŁÓDŹ KALISKA D.A./D.K23:3023:35397km
WŁOCŁAWEK D.A.1:151:15506km
Toruń D.A.2:102:15562km
Bydgoszcz D.A.3:003:05608km
BydgoszczZakopaneNaN NaN11h:57min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
6:13
Inowrocław6:416:4245km
Mogilno7:007:0171km
Gniezno7:187:20101km
Poznań Główny7:498:00151km
Kościan8:318:32193km
Leszno9:039:04220km
Rawicz9:289:29253km
Żmigród9:409:41269km
Oborniki Śląskie9:539:54290km
Wrocław Mikołajów10:0810:09312km
Wrocław Główny10:1510:20316km
Oława10:3610:37342km
Brzeg10:4610:47358km
Opole Główne11:1211:14398km
Gogolin11:3911:40418km
Zdzieszowice11:5211:53429km
Kędzierzyn-Koźle12:0812:09439km
Kuźnia Raciborska12:2512:26457km
Rybnik12:4912:51482km
Żory13:0013:01496km
Pszczyna13:3413:35518km
Czechowice-Dziedzice13:4313:44526km
Bielsko-Biała Główna13:5613:58538km
Żywiec14:2114:35559km
Jeleśnia15:0015:01570km
Sucha Beskidzka15:5515:56594km
Maków Podhalański16:0416:05601km
Chabówka16:3917:01629km
Nowy Targ17:4117:47651km
Poronin18:0018:01666km
Zakopane18:10672km
ZakopaneBydgoszczNaN NaN12h:10min
PrzystanekPrzyjazdOdjazd
Odległość od pierw. przystanku
10:30
Poronin10:3810:425km
Nowy Targ10:5610:5720km
Chabówka11:4111:5543km
Maków Podhalański12:2912:3070km
Sucha Beskidzka12:3812:3978km
Jeleśnia13:3413:35102km
Żywiec14:0014:23113km
Bielsko-Biała Główna14:4514:47133km
Czechowice-Dziedzice14:5814:59145km
Pszczyna15:0715:08153km
Żory15:4015:41175km
Rybnik15:5115:55189km
Kuźnia Raciborska16:1416:15214km
Kędzierzyn-Koźle16:3316:34232km
Zdzieszowice16:4816:51242km
Gogolin17:0117:03253km
Opole Główne17:3317:37274km
Brzeg18:0218:04314km
Oława18:1318:15329km
Wrocław Główny18:3318:41355km
Wrocław Mikołajów18:4618:47359km
Oborniki Śląskie19:0219:04382km
Żmigród19:1619:18403km
Rawicz19:3019:31418km
Leszno19:5719:58451km
Kościan20:2720:29478km
Poznań Główny21:0221:07520km
Gniezno21:3621:37570km
Mogilno21:5421:55600km
Inowrocław22:1222:13626km
Bydgoszcz Główna22:40672km